Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek merjek hinni így...

Szerintetek merjek hinni így a tesztnek?

Figyelt kérdés

Pénteken negatív lett a vizeletteszt a Kaáliban, vv nem volt. Ma pedig délután pozitív lenne? Nem erős ez egy kicsit kb. 12 vagy 13 dpo-hoz?


[link]


[link]


2010. aug. 1. 15:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát ez igencsak pozitív!
2010. aug. 1. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát ha ez nem baba, én megeszem a kalapom!!!!! :)))))))))))))
2010. aug. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
De nem ám, azóta megnégyszereződhetett benned a hcg, még így is halvány...de ott van. Szerintem halkan gratulálok.
2010. aug. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Sztem ne bízd el magad, várj még pár napot és tesztelj egy újat. Amúgy drukkolok, hogy baba legyen.
2010. aug. 1. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Szerintem veszek 2 egyforma tesztet és csinálok holnapután reggel is 1-et. Amúgy 2. inszem volt. Én is nehezen hiszem el. Holnap fel is hívom őket, gondolom visszahívnak uh-ra.
2010. aug. 1. 16:01
 6/8 anonim ***** válasza:
Gratulálok!!! :) Sztem a Kaáliban azért nem tudták még kimutatni mert nagyon az elején voltál. Ha tegnap volt a 12. dpo-d akkor pénteken csak a 10., az még nagyon korai lett volna. Vigyázz magatokra, sok boldogságot a picurhoz!!!:)
2010. aug. 2. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is nagyon drukkolok:)) Légyszi tedd majd fel a holnapi tesz képét is!
2010. aug. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy így szurkoltok. Ma voltam uh-n, persze még nem látszik semmi, de a méhyálka 14 mm, és a sárgatestek is megvannak. A tesztek érdekesen alakulnak, a képen a kazettásat reggel csináltam, a kéket most délután, viszont a piros-fehéret azt a Kaáliban, és az nagyon gyenge. Azt hiszem nem tesztelek többet, hanem kivárom a hétfőt.


[link]


[link]

2010. aug. 3. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!