Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma lettem figyelmes egy...

Ma lettem figyelmes egy áttetsző sárgás méh nyákra Szerintetek már megtörtént az ovuláció vagy mai nap lesz ha most tapasztaltam nagyobb mennyiséget??

Figyelt kérdés
Szinte öt percenként kialakult mindig a hüvely nyílásnál!
2020. jún. 26. 11:19
 1/7 anonim ***** válasza:

Az akár a menstruáció előtti jelenség is lehet.

Ne türelmetlenkedj.

2020. jún. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ezt nem tudjuk, nem ismerünk, nem látunk beléd.

Legyetek együtt amikor jólesik, ebbe az önfigyelésbe bele lehet őrülni!

2020. jún. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A menstruáció két hete múlt el az szerintem nem lehet de azért köszi a válaszokat!
2020. jún. 26. 11:26
 4/7 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem a termekeny napjaid kezdete. Allitolag akkor van tuszorepedes, amikor az elso szaraz napot tapasztalod a nyak utan.
2020. jún. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat kedves utolsó! ☺
2020. jún. 26. 12:33
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha a méhnyaknyákot figyeled, arra egyszeri alkalom nem elég. A termékeny nyák síkos, nyúlós, az utolsó napján van peteérés, azért termelődik, hogy a spermiumokat táplálja, segítse a petesejtig, tehát előtte, és aznap érdemes próbálkozni, mert a spermiumok 3-5 napig életképesek. Az első száraz napon késő próbálkozni.
2020. jún. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Egy napos kihagyásokkal vagyunk együtt! ☺
2020. jún. 27. 07:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!