Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek jól húzta be az ovum?

Szerintetek jól húzta be az ovum?

Figyelt kérdés

Ovulacios teszteltem is, a kép alján látszik is mikor volt pozitív, negatív. Szerintetek mikor volt ovum? Mert e szerint ma kene megjonnie de semmi jele nincsen eddig. Se barnazas se görcs se derék fajas se semmi. Pedig ezek mind szoktak eddigi mensijeim előtt jelentkezni 1-2 nappal.

[link]


2020. jún. 28. 15:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Én nem hiszek a hőnek. Mikor pozi lett az ovuteszt, rá 5 napra ugrott meg a hőm. A pozi teszttől számolva 10 nap múlva pozitívot teszteltem. Ha a hőnek hinnék, 5dpo lenne. Az meg lehetetlen.....

Inkább számolj a pozitívtól.

2020. jún. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok, egy tesztet csinálhatnál. Ha babás vagy, már le fog ugrani a második csík akár délutáni pisiből is.
2020. jún. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem tudok most tesztet venni csak kedden. Addig ha nem jönne meg tesztelek. Ha esetleg később volt az ovum akk kedden kb a 13. Dpon leszek és egy érzékeny teszt már csak mutatná ha baba van. Ha meg korábban volt ovu akk egyértelmű pozi lesz. Na majd látjuk. Köszi a választ 😊
2020. jún. 28. 18:30
 4/4 anonim ***** válasza:
A pozitív ovuteszt után 24-36 órán belül történik meg a tüszőrepedés. Jól húzta be. Látszik, hogy a petesejt megérett, ezt jelezte a pozitív tesz, de nem sikerült másnap megrepednie, csak az azt követő napon.
2020. jún. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!