Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi lehet az oka? Lehetséges,...

Mi lehet az oka? Lehetséges, hogy tüneteim voltak a peteérésnél, a beágyazódásnál, majd kezdenek halványulni a tünetek a mensi közeledtével?

Figyelt kérdés
Elég fura, hiszen eddig nagyon fájtak a melleim ( kb.6 napja),szúrkált a hasam,meg volt keményedve, emellett émelyegtem,reggeli hőm 37,1 , d.u.-i 37,4, szédültem,gyakori pisilés most meg alig fáj a mellem, a hasam is. ebből még lehet reménykedni? volt már valaki ilyen szituban? Még van 3-4 napom a mensiig, a hőm változatlan.
2010. aug. 1. 21:19
 1/5 A kérdező kommentje:
És még annyi, hogy hiper fáradtnak érzem magam két napja. Köszi a válaszokat előre is. Nagyon izgulok... :S
2010. aug. 1. 21:26
 2/5 A kérdező kommentje:
... és ma reggel pici barnázás volt a reggeli pisinél, ami megszűnt utána.
2010. aug. 1. 21:30
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát ebből még bármi lehet, fölösleges következtetgetni. Én már totál kész vagyok tőle, mert mindenkinek mások a tünetei, szóval nyugodtan lehetsz terhes is, meg nem is. Én csütörtökre nem várom, de már nagyon kíváncsi vagyok mi van, mert én is össze-vissza érzek mindent. Három napja nekem is 37,4 du a hőm, ennyi sosem volt. Bár sosem szoktam mérni, csak éreztem, hogy forró vagyok, azt hittem lázas vagyok....szóval drukkolok mindkettőnknek.:) Te mikorra is nem várod?
2010. aug. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én ugyanígy voltam, de nekem az enyhülő tünetek után menszi jött. Remélem neked nem. Írj majd jó?
2010. aug. 2. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! Én 5-re nem várom.
2010. aug. 2. 08:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!