Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit éreztetek beágyazódásnál?

Mit éreztetek beágyazódásnál?

Figyelt kérdés
2011. júl. 2. 21:27
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Semmit, ugyanis az nem érezhető.
2011. júl. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
semmit, viszont a reggeli hőm jelezte, mert trifázisos lett a görbém... na onnan sejtettem, hogy vaki lakik velem ;)
2011. júl. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Semmit, csak hajnalban arra keltem, hogy rettentően szédülök és rosszul vagyok. Azt hiszem rá két napra (9.dpo-n) lett pozi a tesztem.
2011. júl. 2. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
65%

nem értek egyet az elsővel! nagyon sok nő megérzi! élő példa vagyok!

görcsölgetett a petefészkem, és egyik reggel hánytam is, meg a 9-11.dpo-n szédültem és rosszul voltam, úgy hogy munkából haza kellett jönnöm!

2011. júl. 3. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Sok nőhöz hasonlóan nekem is enyhe megfázásos tüneteim voltak hidegrázással (30fokban). Kb. akkor ágyazódott be ez tuti de nem tudom attól volt-e a megfázásos érzés de tény, hogy kb.2 napig tartott csak. :O
2011. júl. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem székrekedésem volt iszonyatosan napokig. Aztán később jött nálam csak a fáradékonyság, és nekem is megfázás érézésem volt, ráz még most is sokszor a hideg, pedig semmi okom fázni.
2011. júl. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igenis lehet érezni. Én is görcsölgettem meg már akkor el kezdett feszülni a mellem, égett a gyomrom és hasmenésem is volt egy napig, mind a 2 babánál.
2011. júl. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is éreztem. Görcsölgetett a hasam azon az oldalom ahova beágyazódott!
2011. júl. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!