Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kislányt szeretnék! Van...

Kislányt szeretnék! Van valakinek valami jól bevállt ötlete?

Figyelt kérdés
2010. aug. 1. 23:28
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Ne peteérés napján egyetek együtt, hanem előbb 1-2 nappal. És ne egyél lúgosító ételeket. Azt hiszem, kb. ezeket szokták ajánlani. :) Nálunk az első dolog bejött. :)
2010. aug. 1. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
A másik meg az,hogy ne gondolj arra,ne akard görcsösen,hogy kislányt akarsz.Fogalmazd meg,hogy jó lenne egy kislány..és mondogasd magadban azt is,hogy sikerülni fog,meg azt is,hogy nem..és lehet,hogy bejön.VISZONT HA BEJÖN,AKKOR ÍRJ!!
2010. aug. 1. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
68%
Két esélyes a dolog. Vagy fiú vagy lány. Nem rajtad múlik egyébként, hanem azon hogy melyik "kisfickó " a fürgébb és életrevalóbb és talál célba .Ne görcsölj rajta, inkább az a fontos hogy egészséges legyen. Ha már a pocidba lesz hidd el édes mindegy lesz hogy fiú vagy lány.
2010. aug. 2. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Nekem bevallt a kinai naptar modszer.
2010. aug. 2. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Akkor lesz fiú, ha közvetlenül a peteérés környékén vagytok együtt. (Az Y kromoszómát hordozó spermium gyorsabb, de kisebb, és hamarabb elpusztul, mint az X-es lányok). Igazuk van az előttem szólóknak. Ha kislányt szeretnél, peteérés előtt 1-2 nappal legyetek együtt.
2010. aug. 2. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként nálam bejött. Mi peteérés napján voltunk együtt, és kisfiú. Három barátnőmnél szintén bejött.
2010. aug. 2. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Nekem is a kinai naptár jőtt be..MIkor már terhes voltam megnézte a védőnő a kinai naptárban kislányt mutatott és az is lett azóta 6 hós és éppen alszik...remélem sikerül...
2010. aug. 2. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Várom a további ötleteket!
2010. aug. 5. 22:17
 9/23 anonim válasza:
Genmanipulacio? Egyszeru es gyors beavatkozas. Nem csak a nemet, de a hajszint, testfelepitest, genetikai tehetseget is be tudjak allitani. Hogy konkretan hol, annak esetleg utana tudok nezni egeszsegugyis ismeroseimen keresztul, de nem hinnem hogy csak par millioba kerulne. De igy tutti a siker :)
2010. aug. 8. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Na én pontosan meg tudom írni neked :))

Peteérés előtt voltunk együtt a párommal 3 nappal , nem bírunk magunkkal eredmény ikrek csajok 19 hósak :) imádjuk eőket / egyébként mindig óvszerrel védekeztünk, csak ezen az egy alkalommal nem :)/

peteéréskor ikrek fiúk , most 28 hetesek pocakban , szintén zenész egy alkalom eredményei , nászútról már négyen jöttünk haza, csak az orvosnál dobtam hátast, hogy megint ikrek :)


Szóval nekünk bejött, utólagos vizsgálódás után , nem tudom mindenkinél bejön e, de egy a lényeg , EGÉSZSÉGES LEGYEN , a fiút is úgy lehet szeretni, mint a lányt és ha jól tudom teljesen ingyen harmadik baba nemét már meg lehet választani, szóval be tudnak avatkozni !


Sok sikert !

2010. aug. 8. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!