Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Valakinek eszik a babája...

Valakinek eszik a babája humana tápszert? Doktor nö szerint arra kell átállnunk, mert a nutrilon nekünk nem jo. Nagyon felhizlalja a kislányt talán a hasa is azért fáj neki

Figyelt kérdés
2008. nov. 12. 20:18
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi 4 hós korunktól esszük A Humana Baby Fit 1, majd 2 és lassan a 3-at. BAnános izű és nagyon szerti a csemete. Azt nem mondhatnám hogy hizlal.

2008. nov. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Kislányom 9 hós, 2,5 hós kora óta eszi a Humana HA tápszert. Semmi problémánk nem volt vele és nem lett felfújt baba :) Már ugye a 3-ast eszi, én is próbáltam a banánost, nekünk az nem jött be, éhes maradt tőle a drágám, úgyhogy maradtunk a HA 3-nál.

2008. nov. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
nekünk a nutrilontol a baba fejletebnek néz ki vagyis 4 hónapos doki szerint 6/7 hónaposnak néz ki nagyon nagy 66 centi és 7350 gramm.Doki szerint ha igy folytatjuk a baba egy évesen 15 kilo lesz
2008. nov. 12. 20:33
 4/8 anonim ***** válasza:
A kommentedre válaszolnék.Dehogy lesz!Az én kisfiam 5 hós korában volt ennyi,most 6 hós,és 7700g.Amint forog,izeg-mozog letornázza.Az én babám eszik már mindent,plusz tápszert és tejpépet is,mégis van 1,2 olyan hét,h egy dkg-ot se hízik.A szervezetük tudja,h mikor kell lassítani.
2008. nov. 13. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem a kérdére válaszolok, de

Az én lányom Nutrolont kap születése óta pótlásnak, pár hete sajnos már tejcsi sincs.3550gr-al született most 7kg, holnap lesz fél éves. Soha semmi problémánk nem volt vele.

2008. nov. 13. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mi születéstől esszük a Humana HA 1-est. Írtak fel a kórházban Aptamilt, de attól egész nap üvöltött a baba, olyan hasmenése volt! A gyerekorvos felírta a Humana-t, azóta semmi baja a kicsinek. Szépen fejlődik. Esténként ugyan fáj a hasa picit, de az nem a táptól, hanem a habzsolástól van. :)
2008. nov. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az én lányom Humana HA 1 -et eszik, eleinte csak pótlásnak , de most már csak azt kapja és nagyon szereti.
2008. nov. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is Humanaval egészítem ki az evéseit, mert nincs elég tejem. Kicsit nehezebben emészti mint az anyatejet, kevesebbszer van széklete. A hasfájás ellen a tápszeres etetéskor Espumisant adok neki, így rendben van minden!
2008. nov. 16. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!