Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet probléma, vagy feleslege...

Lehet probléma, vagy feleslegesen aggódok?

Figyelt kérdés

Az az igazság, hogy majdnem elvesztettem a szüzességemet pont egy hete. Nem szakította át, viszont a vége volt bennem egy kicsit. Gumi nem volt nálunk. Nem élvezett belém.

A menstruációm utáni első napon volt ez.

Nagyon félek, hogy mégis baj lesz. (Annak ellenére hogy a srác is megnyugtatott)

Feleslegesen aggódok?


Normális válaszokat kérek, még sosem történt velem hasonló. (Nem lehurrogást várok, hanem tanácsot szeretnék kérni.)

Köszi, ha válaszolsz! 😍



2020. júl. 3. 05:28
 1/6 anonim ***** válasza:
77%

Az eshetőség nagyon kicsi, ahhoz, hogy előváladéktól így terhes legyél fel kell jutnia a méhedbe.


Viszont ne szórakozzatok ilyennel mert azért nem 100as.


Vegyél egy tesztet, csak a biztonság kedvéért.


A srác meg ne győződjön, ha abortusz lesz ő fizeti 😉

2020. júl. 3. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__egyeb-kerdesek__..


Ti most ugyanazt a kérdést teszitek fel?

2020. júl. 3. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

2-es

NEM! Én ezt a kérdést még sosem láttam, ma reggel tettem fel a kérdésemet.

2020. júl. 3. 07:32
 4/6 anonim ***** válasza:
51%
Ne haragudj, de mégis hogyan veszted el a szűzességedet ha pont a hártya nem szakad át? Vagy honnan tudod h nem szakadt át? Nem feltétlen van vér vagy nagy fájdalom. A kérdésedre válaszolva persze esély lehet rá de minimális. Ahogy előttem is írták vegyél egy tesztet és ha rendes aktus lesz használjatok gumit. Olcsóbb mint a teszt meg a pelus :)
2020. júl. 3. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ennyitől nem leszel terhes.
2020. júl. 3. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Ne haragudj, de mégis hogyan veszted el a szűzességedet ha pont a hártya nem szakad át? Vagy honnan tudod h nem szakadt át?"


A szűzhártya nem olyan mint a tejfölöspohárt lezáró fólia, hogy se ki se be. 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️


Ha valakinek fullra lezárja a hüvelyt, azt orvos szokta műtétileg megnyitni (csecsemőkorban), mert a menzesz meg a fehérfolyás nem tud kijönni és elkezd belerohadni a testbe...gondolkozzunk már 🙄



A legtöbb nőnek NEM ilyen.


[link]


Az esetek nagyon nagyon nagy részében ez egy gyűrű ami ki tud tágulni, a maradék esetben meg a szita vagy 2-3 lukas verzió

2020. júl. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!