Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » FSP tápegységről a felesleges...

FSP tápegységről a felesleges csatlakozók leszedhetőek ill hogy pótolhatóak? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Adott egy már összeszerelt gép, de még egy eszközt be szeretnék tenni, SATA tápkábeleket viszont nem találok (vagy jól el lettek rejtve a házban hogy rendezett legyen). Ezek leszedhetőek? Arukereso.hu oldalon e tápegység "nem modulárisként" van megjelölve. Elképzelhető hogy felesleges csatlakozókat szerelés után eltávolították, a rend érdekében?

Ha esetleg ez történt, hogy tudom pótolni?

FSP Hydro ATX Gaming 500W bronze a tápegység.



2019. nov. 30. 17:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha nem moduláris,akkor 7 db sata csatinakkell lenni rajta.

Nem hinném,hogy bárki is levágná a beforrasztott kábeleket.

Nézd meg,lehet,hogy csak be van hajtogatva valahová.

2019. nov. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 P.O.C. ***** válasza:

7 db SATA csatlakozója van a terméknek, gondolom ennyi meghajtó nincs a gépbe. Tehát nézd át alaposabban a gépházat, ott lesz az.

Nem hiszem, hogy van olyan kretén valaki, hogy levágja egy csípófogóval a "felesleges" kábeleket.


Ha minden kötél szakad lehet kapni SATA Y elosztót.

[link]

2019. nov. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Abban a hitben voltam, hogy ezek lecsatlakoztathatóak a tápegységről, nem úgy gondoltam, hogy "levágták". :-) Pláne hogy akkor szigetelőszalagozni kellene a vezetékeket, tehát nem levágást, hanem egyszerű lecsatlakozást feltételeztem, mivel annyira nem értek hozzá.
2019. nov. 30. 17:31
 4/5 anonim ***** válasza:

Esetleg ez a típusú SATA táp Y-elosztó is segíthet.


[link]

2019. nov. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Eredetileg így kellene kinéznie a FSP Hydro ATX Gaming 500W bronze tápegységnek, és van rajta bőven SATA kábel.


[link]

2019. nov. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!