Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha 10-es teszt 13. dpo-n...

Ha 10-es teszt 13. dpo-n délutáni vizeletből negatív akkor már nincs remény ugye?

Figyelt kérdés
Csak azért nem bírtam ki mert most annyira reménykedtem hogy sikerült! Máskor már 5-6 nappal a nemvárt előtt barnázok és fáj a cicim meg a hasam görcsöl. Most meg se pecsételés se fájdalom. Reménykedtem hogy sikerült végre 8 hónap után :( de úgy látszik hiába

2020. júl. 3. 17:08
 1/4 anonim ***** válasza:
53%
Remény addig van, még nem jön meg. De ha valóban 13.dpo, akkor kicsi rá az esély.
2020. júl. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

De ha 5-6 nappal a nemvárt előtt barnázol, miért nem mész orvoshoz?!


Valószínűleg alacsony a progeszteronod, így megtapadni sem tud a baba.

2020. júl. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Járok orvoshoz, több problémám is van.


Csak most reménykedtem hogy sikerült, mert végre szép pozitív lett az ovutesztem és nem is pecsételek.

2020. júl. 3. 18:05
 4/4 anonim ***** válasza:
Én várnék a helyedben, hogy 3-4 napja késsen a vérzésem és akkor, reggeli, de legalábbis koncentrált vizeletből csinálnék tesztet. Ha akkor is negatív, akkor lemondanék a reményről. De így még szerintem bármi lehet. Az is lehet, csak türelmetlen voltál. De persze az is lehet, hogy nem vagy terhes.
2020. júl. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!