Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3 erős pozi teszt után negatív...

3 erős pozi teszt után negatív délutáni vizeletből?

Figyelt kérdés
Járt már valaki így? Tegnap 3 tesztem is szép pozi lett. Mondjuk, elég sokat ittam vizet, ettől lehet? A pozi tesztek: 2 benus és egy facalle.
2017. ápr. 25. 14:26
 1/8 anonim ***** válasza:
83%

Igen, ha nem eleg koncentralt a vizelet, siman lehet.

Teljesen felesleges naponta tobb tesztet csinalni...1 teszt, ha pozitiv terhes vagy, idopont dokitol es kesz. En ezt csinaltam es igy nem paraztattam be magam.

2017. ápr. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Reggel csinald. Sztem meg korai volt nem első pisiből tesztelni
2017. ápr. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ma megyek orvoshoz.
2017. ápr. 25. 14:35
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Elozmenyek miatt? Mert ha nincs negativ elozmeny vagy verzes akkor minek? Semmit nem fog latni. Nekem elozmények miatt 4het 2 naposan kellett már menni kb. Nem látott semmit
2017. ápr. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Végül is az x epil volt elsőre negatív délutániból, miután megszáradt halványan, de ott volt.
2017. ápr. 25. 20:08
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát nem véletlen, az xepil később mutatja, hiába elvileg egyforma erősségű a facellevel! :) Gondolom azóta jóval erősebb!
2017. ápr. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Még aznap este sűrűbb vizeletből szép rózsaszín lett :)
2017. ápr. 27. 15:28
 8/8 anonim ***** válasza:
Gratula de most mar fejezd be az esznelkul tesztelgetest, latod, csak beparaztatott feleslegesen.
2017. ápr. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!