Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek ilyen görbével...

Szerintetek ilyen görbével lehetek babás? Honapra nem várom.

Figyelt kérdés
[link]
2010. aug. 2. 09:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Van két egymás utáni napon két pozitív terhességi teszted és fenn van a hőd! Miről beszélünk??? Boldog babavárást! :)
2010. aug. 2. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

hát persze. de a + teszt egyértelmű.


[link]


szerintetek én is az vagyok? :P

(egyébként olyan rossz ez a ciklus.hu. mindent rossz helyre húz. most elvileg az alaphő alatt vagyok. pedig nagyon nem...)


Egyébként: Gratulálok. Üdv a klubban és a terhesség témakörben :)

2010. aug. 2. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia gratulálok a plusz teszt nem téved...

Anno nekem is ilyen szépen fent volt a hőm és én is 3 tesztet csináltam mert nem akartam elhinni a csodát...azóta 6 hós a kislányom.Boldog babavárást.

2010. aug. 2. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a sok gratulációt csak meg is maradjon mert sajnos volt egy befejezéses vetélésem még áprilisban és most kezdtünk újból próbálkozni és még mindig bennem van hogy mivan ha ez is elmegy.
2010. aug. 2. 11:18
 5/7 anonim ***** válasza:
mennyi idősen ment el a babád? volt valami jele, amire felfigyeltél? bocsánat, hogy erről kérdezlek, de én 6 hetes vagyok és én is nagyon aggódok. nekem 1. terhesség. és eddig még tünetem sincs, így sajnos semmi visszajelzés arról, hogy jól van. a 12. heti uh meg még messze.
2010. aug. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Sziasztok Csajok.

Én a 6 hós Kiscsaj anyuja vagyok.

Ne aggódjatok csak bizzál beszélj a babádhoz és hidjétek el semmi baj nem lesz.

Nekem is első baba és én is végigparáztam az egészet ugyhogy tudom nem jó parázni minden uh előtt iszonyat izgultam de minden szuper volt.És van egy győnyőrű lánykám...sőt én 9 héttől a 13 hétig vérezgettem és barnáztam de volt egy kis hematómám de szépen felszivodott kiürült.Bocsi hogy ilyen sokat irtam de remélem adtam egy kis bizatást.

Minednkinek szép terhességet és szép kőnnyű gyors szülést mint amilyen nekem volt azt kivánom nektek ha kérdésetek van szivesen válaszolok ha időm engedi azért a kicsaj eléggé lekőt de már alszik..igy ráérek...

2010. aug. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ja azt hozzáteszem nekem egész terhesség alatt kutya bajom nem volt nem volt ugynevezett tünetem nem hánytam stb végig mindent megettem amit megkivántam...cicim nem igazán volt érzékeny ugyhogy tünet nulla igy én is paráztam ez miatt is...sztem ha elmegy a babd azt megérzed nekem mikor vérezgettem a szivroham jőtt rám mikor mentem éjjel a wc re és véres volt a papir de tudtam hogy jol van...bizzál csak .....utolso voltam..
2010. aug. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!