Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ezzel a görbével lehetek terhes?

Ezzel a görbével lehetek terhes?

Figyelt kérdés

[link]

Ez az első gyógyszermentes hónapom. Van már egy 21 hónapos kisfiam, őt 8 hónap alatt hoztuk össze a nagyon hosszú és kiszámíthatatlan ciklusaim miatt. Kicsit meglepne, ha most elsőre sikerült volna.

Néha szurkál a hasam alja, de más tünetem nincs...

Előre is köszi a segítséget!


2010. szept. 30. 14:07
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Persze, lehetsz terhes, de úgyis akkor fog kiderülni ha megjön vagy épp nem jön meg a mensi, bár még akkor sem, majd akkor ha nem jön meg és tesztelsz, de még tán akkor sem, mert a teszt se mindig pontos, talán legbiztosabban akkor derül ki, ha az orvos megállapítja a terhességet.

Sőt, még olyan is lehet, hogy megjön a mensid és terhes vagy, úgyhogy ez eléggé komplikált.

2010. szept. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
igen, lehetsz, már csak napok kérdése és kiderül. elvileg holnap a nem várt. az előző teszt egy kicsit korai volt, de talán ma már mutatna valamit
2010. szept. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Könnyen lehet. :o)
2010. szept. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Hú, most nem kicsit elkezdtem izgulni :)

Még csak annyit, hogy baromira fáj a torkom és nem merek bevenni még egy szopogatós torokfertőtlenítőt se! Ne parázzak ennyire? Jó lenne valami gyógyszer, mert nyelni is alig tudok...

2010. szept. 30. 14:29
 5/19 A kérdező kommentje:
Ja és megyek ma Dm-be, lehet ott 10-es érzékenységű tesztet kapni. Amit kedden csináltam 25-ös volt, gondolom, ha holnap tesztelnék egy érzékenyebbel, már okosabb lennék.
2010. szept. 30. 14:31
 6/19 anonim ***** válasza:

első vagyok:

hát én nem vennék be helyedbe semmilyen gyógyszert. inkább valami cukorkát vagy negrót ajánlok a torkodra, én is így szoktam, amikor még nem tudom sikerült-e a baba, jobb félni...

2010. szept. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
én vagyok újra, szerintem ne tesztelj túl korán, nehogy csalódás érjen, én helyedben megvárnám, hogy kimarad a mensi és utána 1 héttel tesztelnék, biztosra mennék!
2010. szept. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Szia. Igyál meleg teát, mézzel. Dm-be szerintem nincs tízes teszt, de hátha:) nagyon drukkolok neked.
2010. szept. 30. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha csináltál tesztet megírod az eredményt?Drukkolok nagyon!!!!

2010. okt. 1. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Na, ma reggel teszteltem és érdekes eredményre jutottam... 25-ös érzékenységű teszttel 5 perc után az eredmény negatív. De, miután visszafeküdtem és egy óra múlva felkeltem, újra ránéztem, amikor is egy nagyon halvány vonalat véltem felfedezni. Tudom,hogy fél óra elteltével már nem értelmezhető az eredmény, de...

Járt már így valaki közületek, úgy hogy végül kiderült, mégis csak terhes?

Na mindenesetre ha hétfőig nem jön meg, tesztelek újra.

2010. okt. 1. 09:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!