Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért van ennyi missed ab...

Miért van ennyi missed ab mostanság?

Figyelt kérdés
Szinte nincs olyan ismerősöm akinek ne lett volna missed abja. Miért? Én annyira félek, hogy velem is ez lesz, vagy méhen kívüli.
2020. júl. 4. 10:20
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
4%
Vagy csak mondják, mert ciki lenne bevallani az abortuszt, de a sajnálatot bezsebelik. Nem kell mindent elhinni, amit hallasz!
2020. júl. 4. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem azért is, mert a nők hamarabb tesztelnek, már a nem várt menzesz előtt, aztán ha halvány pozitív és 3-4napra rá megjon a menzeszuk, akkor azt már miss ab - nek vesszük. Régen az volt a javaslat, hogy akkor tesztel, mikor egy hetet kimarad a menzeszed. Szóval akkor nem tudtak a nők, hogy elindult a terhesség, csak azt vették észre, hogy késett pár napot a menzesz.

Egyébként egy könyvben olvastam, hogy a megfogant embriók kB kétharmada meg azelott felszivodik, mielőtt az anya rajonne hogy terhes, mert olyan mértékű hiba történik, ami az élettel nem összeegyeztethető. Egyszerűen szelektal a természet. Csak ugye minél előbb tudunk a terhessegrol, annál több alkalommal vesszük észre így a nagyon korai vesztest, amit régen, mint írtam,nem is tudtak, hogy "terhesek".

2020. júl. 4. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
91%

Sajnos elég gyakori a vetélés, de sokan titkolják is, mert nem szeretnének róla beszélni. Nekem missed ab volt, mert 8 hetesen leállt a szíve. Unokatesómnak méhenkívüli volt. Ezekre próbálj azért ne gondolni, nem törvényszerű. Jobb tudni róla azért. Én tisztában voltam pl vele hogy gyakori a vetélés, de amikor bementem a dokihoz nem gondoltam, hogy ez lesz a vége😔😔😔 4 év küzdelem, 2.lombik után.

Első válaszoló: szerintem akinek abortusza van az inkább nem is mondja senkinek, mivel ő úgy döntött hogy nem szeretné a babát. Akkor meg minek a sajnálkozás... De ezt lehet csak én látom így, hogy mi szeretnénk babát.

2020. júl. 4. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
24%
Nagy baráti köröm van és mindenhol vannak gyerekek. Sehol egy missed ab, sehol vetélés, és nem azért, mert nem beszélnének róla. Érdekes, tényleg. Elgondolkodtató. Mint a sok gumi, gyógyszer, krém és minden együttes használata mellett fogant csodagyerek. Meseszerű.
2020. júl. 4. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
84%

Azt azért tegyük oda, hogy az olyan nők, mint én, akinek negatívos a vérük, igenis fontos, hogy tudjanak a terhességről. Ha vetélés történik és nem kapjuk meg az anti D injekciót, soha többet nem lehet gyermekünk.

Az én környezetemben is sok a vetélés. Lehet, hogy korábban is volt, csak nem figyeltem rájuk.

2020. júl. 4. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Azért mert elmondjàk


Nekem a nagymamámnak anyósomnak és nagynenémnek is sok volt


Pedig nem “mai csirkék”

2020. júl. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
5: Ez hülyeség. 9. Terhességi hét előtt nem keletkezik annyi ellenanyag, hogy a következő problémánál gondot okozzon. Óvatosságból adnak mindenkinek, de korai terhességnél nem lenne belőle probléma.
2020. júl. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Következő terhességnél*
2020. júl. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Maga a műtét azèrt gyakoribb, mert nem vàrjàk meg, hogy kiürüljön magàtòl a terhessèg. Vetèlès règen is ennyi volt, de teszt hiànyaban nem tudhattàk biztosra, hogy varandòsak, ès a legtöbb korai terhessèg kb. ùgy ürül ki, mint egy erősebb havi vèrzès.
2020. júl. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Nem is a 9 hét alatt keletkezik az ellenanyag, hanem amikor a magzati vér és dns találkozik az anyáéval vetéléskor.

Ha egy negatív nő az első terhességével elvetél, de nem megy orvoshoz, akkor nagy valószínűséggel probléma lesz, kivéve ha a magzat is negatív.

És ne vegyük már ennyire félvállról, te lehet könnyen beszélsz, de én bizony tesztelek időben, megyek orvoshoz időben, mert volt korai vetélésem és kell az injekció.

2020. júl. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!