Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti mennyi idő probálkozás...

Ti mennyi idő probálkozás után letetek terhes, vetélés, missed ab ilyenek után?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 18. 18:28
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Nekem szerencsére nem volt ilyenben részem, viszont az egyik női családtagnak igen. Neki missed ab volt februárban, aztán sikerült neki teherbe esnie, következő év júliusában született meg a kislánya, teljesen egészségesen és összesen 3 gyerekük van már. :)
2020. ápr. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

2018. Novemberében volt ab-om sajnos, majd idén februárban gond nélkül teherbeestem. :)


(Előtte 2 hónapja próbálkoztunk, 3. Hónapban már pozi lett a teszt, szóval hamar jött)

2020. ápr. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%
21. héten vetéltem el az ikerbabáimat. 7 hónappal később szintén ikreim fogantak, végül egy kislányom született.
2020. ápr. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%
Szomorúan végződött sürgősségi császár utáni 5.-ik hónapban lettem várandós. Jelenleg 9 hetes terhes vagyok.
2020. ápr. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
4 hónap mulva,vetélés után.
2020. ápr. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem az első terhességem 2016 májusában ért véget (8hetes missed ab) aztán tavaly év végén jött össze újra, februárban 16 hetesen megint missed ab. Most egy ciklus után megint pozit teszteltem. Várom, hogy mehessek a dokimhoz, bár addig még van több, mint 2hét.
2020. ápr. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem 2017 júliusában volt az első spontán vetélésem, 6 hetesen, utána csak 2018 szeptemberében sikerült újra, de szintén 6 hetesen elvetéltem. Végül 2019 áprilisában lettem terhes, azóta már meg is született a kisfiam, most 4 hónapos.
2020. ápr. 18. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem 3eve hogy műtöttek, azóta próbálkozunk és semmi.. Missed ab előtt elsőre össze jött amióta meg műtöttek semmi.. Persze orvosrol orvosra járok de 1ik sem mond semmit csak annyit valaki 6evet is vár.. Ugyh van ilyen is sajnos hogy nemjon a baba missed ab után..
2020. jún. 22. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!