Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet hogy baba van a háttérbe ?

Szancsi 02 kérdése:

Lehet hogy baba van a háttérbe ?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Ezúton szeretnek most hozzatok fordulni egy kis segítségért.

Meg nem voltam terhes de sokat olvastam róla mégis úgy gondolom semmit nem tudok szinte.

Ma 14 napja hogy a párommal szexeltunk védekezés nélkül. Ma szurkáló érzést éreztem a hasam aljába illetve a jobb oldalon és fel jött a gyomor sávam amit egy kiseg hányinger majd hányás követett. Eléggé sokat eszek ami sose volt jellemző és a fejfájással is gondom van ami szinten nem volt meg szokott. Annyit meg hozza tennék hogy kb 4 hete nem szedem már a fogamzasgatlot és előtte is kb 5 hónapig szedtem.

Szerintetek lehetek terhes ?



#terhesség #jel #Baba van a dologban #Elofordulhat
2020. júl. 4. 11:04
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezek a tünetek bármitől lehetnek. Szerintem bárki báemit mond, a pozitív teszt és a menstruáció elmaradása a biztos. Ha nagyon vágysz a babára mindent a terhesség tünetének tudsz be, utána pedig csalódsz, tapasztalat.
2020. júl. 4. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mikorra várod a következő menstruációdat?
2020. júl. 4. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha a 14 nappal ezelőtti aktusból baba fogant, akkor egy teszt már jó eséllyel mutatja.
2020. júl. 4. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez bármitől lehet. Egy rosszabb kedvű időszakod miatt is ehetsz többet.

Csak bemeséled magadnak.

2020. júl. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezek nem egyértelmű terhességi tünetek, bármitől lehetnek. A legelső tünet a menzesz elmaradása.
2020. júl. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek a többiekkel.

Amúgy amikor mi elkezdtünk próbálkozni én is minden terhességi tünetet produkáltam, aztán mégse voltam terhes. Másfél év próbálkozás után meg amikor végre sikerült, én teljesen meg voltam róla győződve, hogy biztos, hogy nem vagyok terhes, és igazából a férjemnek tűnt fel először és ő mondta, hogy teszteljek.


Szerintem tesztelj, mert most a teszt már elég biztos eredményt fog mutatni, ha negatív és még egy hét múlva se jön meg, akkor én azért tesztelék még egyszer a biztonság kedvéért, bár a fogamzásgátló sokaknál fel szokta borítani a ciklust pár hétre-hónapra, szóval simán lehet, hogy a fogamzásgátló miatt nem jön meg időben.

2020. júl. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek aki válaszolt. Lehet igazatok van és csak be mesélem. Ha egy hét múlva sincs változás akkor csinálok egy tesztet. Ha most csinálnék és negatív lenne hatalmasat csalódnék.
2020. júl. 4. 16:10
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem tesztelj reggel, mert rosszabb egy hétig reménykedni, és utána csalódni.

És lehet, hogy pozitív meglepetés vár :)1

2020. júl. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2020. júl. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!