Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A nem várt napjától számítva...

A nem várt napjától számítva kinek mikor lett pozitív a teszt?

Figyelt kérdés
Milyen tesztet használtatok? Esti vizeletből nem mutatott sok biztatót a teszt (reggel nem volt alkalmam). Ha most negatív (és nyilván, ha nem jön meg közben) reggel teszteljek újból vagy várjak vele?

2020. júl. 4. 22:11
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
2 nappal koràbban, nem első vizeletből, 10-es teszt (Facelle) màr pozitív volt. Màsnap màr az X-epil is.
2020. júl. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

ClearBlue tesztet használtam, reggeli első vizeletben néztem.

Nekem márc. 27-én volt az utolsó menzeszem és május 5-én teszteltem. Akkor már egyértelmű pozitív volt. 🙂

Április 8-ra tippeltem a fogantatását. 🙂

Szerintem nézz egy reggeli vizeletből is..

2020. júl. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Reggeli elsővel a legtutibb elvileg..jó tesztel próbálj tesztelni..predictor az jó..
2020. júl. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Facelle tesztem van itthon. Reggel, ha még esedékes lesz tesztelek. Köszönöm a válaszokat!
2020. júl. 4. 22:32
 5/23 anonim ***** válasza:
2 napra rá. Predictorral teszteltem.
2020. júl. 5. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

4 nappal előtte predictorral teszteltem.

Tökéletesen mutatta, hogy sikerült:)

2020. júl. 5. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
4 nappal előtte 10es tesztek már pozitívak voltak, 1 nappal rá a 25ösök is.
2020. júl. 5. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
5 napra rá, de akkoris halványan.
2020. júl. 5. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Nem volt biztató a ma reggeli sem. Időn belül amikor ment a “kis piros sáv”, akkor mintha 1-2 percig látszott volna. De lehet belebeszéltem már. Meg nem jött. Krémes-híg folyásom van, de nem sok. Várok...
2020. júl. 5. 11:33
 10/23 anonim ***** válasza:
Amikor szívja fel a vizeletet, akkor látszódhat ott egy kis csík. Ezért kell csak 3-5 perc múlva ránézni a tesztre. Előtte és utána nem értékelhető.
2020. júl. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!