Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhességi teszt. Mi lehetett ez?

Terhességi teszt. Mi lehetett ez?

Figyelt kérdés

Nem tudom mikor volt pém, 12. Dpo körül lehettem. Jól megszivatott a terhességi teszt. (kb egész életem során előttem 30 tesztet, védekezés mellett persze negatív lett de ilyet még nem tapasztaltam)

Szóval tegnap reggel hirtelen ötletből kifolyólag gondoltam ellovok egy one step tesztet, elv a 12 dpon lehettem. Első hónapunk, hogy nem védekezünk. Kb az esélytelenek nyugalmával vágtam bele a tesztelésnek. Eleg különös dolog történt. Reggeli 2. Vizeletből 1 perc múlva képzeljétek el kijött a 2. Csík csak rossz helyen. Jóval távolabb mint kellene. De szabályos csík volt!! Úgy nézett ki mint az első csík, csak halványabba, de ugyanolyan vastag volt. Azt hittem nem látok jól, hívtam a páromat, hogy nézze meg meg hozzon egy másfajta tesztet a szekrényből. Természetesen az negatív lett, és míg a másik tesztet megcsinaltam az elsőről eltűnt a 2. Csík.🤦‍♀️ Ezt én így negatívnak veszem, sikerült visszarantania a földre. Egyébként járt már így valaki? Tudom, hogy korai volt, de előtte a 30 negatív tesztem nem produkált ilyet. Ilyet még nem is láttam...


2020. júl. 5. 08:33
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A one step a legvacakabb teszt! Nekem jo helyen jott ki, el sem tűnt, de az osszes komolyabb teszt negativ volt.
2020. júl. 5. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hibás volt a teszt. Vegyél inkább jobb minőségű teszteket és csak akkor tesztelj ha késik. Így nem fogsz egy csomó pénzt sem kidobni az ablakon, plusz nem rágod majd magad ilyenek miatt. Nekem a facelle belemártós vált be. Az ára is baráti.
2020. júl. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!