Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tapasztalatokra lennék kíváncs...

Tapasztalatokra lennék kíváncsi, hogy a predictor early terhességi tesztek mennyire jók?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Ma kellene megjönnie, 2 napja elso vizeletből halványan ugyan de láthatóan 2 csík lett a predictor tesztemen.

Ma csináltam egy 25-os tesztet igaz nem első vizeletből de az teljesen negatív. Ha nem jön meg a menstruációm természetesen újra tesztelek érzékenyebb tesztel addig is tapasztalatokra lennék kíváncsi, hogy volt e esetleg valakinek halvány pozi a predictor tévesen? (Tudom hamar teszteltem ...)

Előre is köszönöm a válaszokat!



2020. júl. 7. 13:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
68%

Nekem akkor volt, mikor kémiai terhességem volt.


Itt az oldalon azt tapasztalom, hogy nem várt előtt már 4 nappal mutatja és a nem várt napján elég szép erős kétcsíkosak a predictor tesztek. Drukkolok, hogy csak kései ovu miatt tapasztald amit leírtál, elég, ha 2-3 nappal elcsúszott az ovu és akkor lehet két nap múlva már a 25-ös teszt is mutatni fogja. Viszont, ha mensi előtt tesztel az ember többször is, akkor mindenképp ugyan azt a fajtát kell ismételni, mert úgy látszik igazán, hogy tényleg van baba vagy sem .

2020. júl. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
86%

Nekem a Predictor pozitívat mutatott a nem várt előtt 1-2 nappal, az Xepil gyengébb teszt pedig nem várt után 2-3 nappal lett pozitív.

Ha halványan ott van, akkor az pozitív, drukkolok, hogy később is az marad! :)

2020. júl. 7. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
78%

Én mindig predictort használok, eddig egyszer lett pozitív Halványan (de egyértelműen látható). Sajnos kémiai terhességet mutatta ki, 2 nappal a nem várt előtt.


Szokatlanul érzékeny volt a mellem, korábban nem tapasztaltam ilyet, ezért teszteltem.

2020. júl. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Eddig menszi sehol, ha továbbra sem jön meg jövőhét elején tesztelek 😊
2020. júl. 9. 07:19
 5/12 anonim ***** válasza:
67%

Nekem a Predictor 3 nappal menzesz előtt full negatív lett, aztán a nem várt napján első vizeletből kb. leugrott róla a második csík, annyira erősen kijött.

Azóta pedig 12 hetes vagyok. :)

2020. júl. 9. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a predictor early ("akár a nem várt előtt 6 nappal kimutató teszt"), kimutatta a nemvárt előtt 4 nappal , szép látható 2 csíkkal. Nem reggeli vizeletből.
2020. júl. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
67%

Prédikátor early áprilisban pozitív lett nemvàrt napján, se nagyon halványan, 10 napra rá jött meg, kémiai terhességet jelzett. Most 5 hetes vagyok, nemvàrt napon a facelle 25ös durván erős poz lett nem első vizeletből, tehát gondolom a mostaninál több a hcg ami jó jel.

Szerintem a predictor pozi az pozi,azóta teszteltèl?

2020. júl. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
67%

Predictor nemvárt után ebben a hónapban 1 nappal negatív lett du.

Rá 3 napra szép pozitív. Ma már erősebb a kontrollcsíknál :)

2020. júl. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem teszteltem azóta még varok vele. Tünetek meg vannak igazából már egy bő hete napi többször van olyan érzésem h na most megjött de mind téves riasztás eddig
2020. júl. 9. 21:23
 10/12 A kérdező kommentje:
A gmed tesztet ismeri valaki? Az a tesztem lett nem várt napján negatív :)
2020. júl. 10. 07:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!