Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi a véleményetek, tapasztalat...

Mi a véleményetek, tapasztalatotok a Predictor Early terhességi tesztről? Mennyire megbízható, mennyi idő után mutatott ki nálatok terhességet?

Figyelt kérdés
2016. márc. 1. 15:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem a nemvárt napján reggel kimutatta.
2016. márc. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nekem a nem várt előtt 4 nappal.
2016. márc. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Sokaknak fals pozitív volt már, így én nem is használtam inkább.
2016. márc. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Az első terhességemnél (sajnos elvetéltem 8 hetesen) pozitív lett a nemvárt napján. Azóta 2x vettem,de 2x is volt fals pozitív. Én többet nem veszek predictort.
2016. márc. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Az új fajta predictor nagyon jó, az ami 6 nappal előtte kimutatja (persze ez nem feltétlenül igaz), a régi fajtával járták meg sokan, köztük én is.
2016. márc. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem az early volt fals pozi
2016. márc. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
a régi változata mindig pozi volt. ha terhes voltam, ha nem. vagyis, előbb-utóbb bejön:)
2016. márc. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 mandiga ***** válasza:
Nekem az új volt halvány pozi, baba sehol. :(
2016. márc. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem 25-26 napos ciklusaim voltak,a 2 nemvárt napján X-epil teszt negatív volt. Aztán 1 v 2 napos késésnél d.u.-i pisiből predictor már pozi volt. Nekem bejött ez a teszt,2 napra rá xtra halvány volt az Intimed és az x-epil is....
2016. márc. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Predictor early sokszor pozitív, nálunk az új, 6 napos volt fals pozitív.

Én nem ajánlom. Vagyis inkább úgy mondanám, hogy annak ajánlom aki abban bízik, hogy nem terhes. Mert ha még az se mutat semmit akkor szinte kizárt a terhesség ;)

Bár ez esetben viszont egy fals pozitív felesleges idegeskedést okoz. Szóval igazából sehogy se jó.

2016. márc. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!