Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Predictor Early halvány...

Predictor Early halvány pozitív 2 napja,10-es One Step negatív. Tapasztalatok ezzel a párossal?

Figyelt kérdés

Van két egyformán halvány pozitív PE tesztem, tegnap délutáni/ma reggeli minták. A csatolt fotó fekete-fehér, mert a kamera furcsa színt produkál a teszt vonalhoz, de élőben ugyanilyen erősségű, csak rózsaszín mindkettő vonal, nem csak nekem, a férjem szerint is. 😅

[link]

Ezekkel egy időben csináltam 2 One Step 10-és tesztet is, de teljesen negatívak.

Még van idő az esedékes mensiig, szóval bármi lehet, de bizakodunk.

Szokott a PE ilyet produkálni fals eredmény esetén? Aki mindkét tesztet használta, normális, hogy ilyen eltérő eredményt adnak, mikor elvileg hasonló érzékenységű mindkettő?



2018. dec. 2. 05:03
 1/10 anonim ***** válasza:

Szio. Gyors utàna nèztem,de èn egyèbkènt nem hallottam sok jòt az One step tesztekről. Ès szerintem ez a komment vàlaszt adhat a kèrdèsedre ès egy kis remènyt is :)

"Annyi problémám volt vele,hogy ahhoz képest hogy 10-es érzékenységű,hát.....a 25-ös előbb volt pozi mint az..."

Szòval làtod,semmi sem biztos.

Ùgy gondolom nem vagyunk egyformàk màs a szervezetünk. Az eggyik tanàcsom az lenne hogy amit az előző terhessègednèl màr bevàltak azzal pròbàld ùjra :) Midpndenkèppen csinàlj màsik tesztet ( de tudom hogy fogsz😂😂😂😂😂) Viszont èn a hekyedben megpròbàlnèk egy èrzèkeny digitalis tesztet. Drukkolok 🤞🤞🤞🤞ès ne idegeskedj ott lesz az a kis babszem :) ❤❤❤❤❤



UI. Remèlem nem tèvesztettelek el J 😂😂😂😂😂



B❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

2018. dec. 2. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem pozitív volt az is, de nagyon-nagyon szemmeresztős pozitív. Ha nem lett volna ott mellette a predictor, annak önmagában még nem hittem volna. És baromi lassan erősödött, már a sima x-epilen is szépen látszott, ez még mindig halvány volt.
2018. dec. 2. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem tévedtél B! 😊😊
2018. dec. 2. 13:22
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem sokszor volt fals pozi a predictor....amugy miert fekete feher? Igy erosnek latszik ugyan....de azert tesztelj meg, akkor lez a tuti, ha tenyleg latszik...multkor en tuti biztos voltam a predictorban, fel meterrol is latszott a csik, aztan semmi...
2018. dec. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ne csüggedj,nekem mèg nincs gyerekem tudod meg fiatal is vagyok de szerintem nincs ilyen erős falls pozitìv,kettő is ràadàsul. Legyèl nyugodt ne görcsölj. Csinàltàl màr azòta màsik tesztet?

B❤

2018. dec. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

A kérdés elolvasása közben en is egybol tudtam, hogy J! 😘

En P vagyok.


Ne aggódj!!! En csak és kizárólag a predictornak hinnék!!! Minden rendben lesz!

2018. dec. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Lànyok mi mindenhol egymàsra talàlunk 😂😂😂😂

B

2018. dec. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Ma így áll a helyzet, 11. dpo.

[link]

2018. dec. 3. 17:16
 9/10 anonim ***** válasza:

😍😍😍😍❤


B

2018. dec. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Fake pozitív nincsen. Habar ki tudja, manapsag már minden lehetséges.
2018. dec. 9. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!