Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valaki járt már úgy, hogy...

Valaki járt már úgy, hogy negatív lett az ovueszt,de mégis volt ovulációja?

Figyelt kérdés

2020. júl. 7. 15:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Hányadik naptól teszteltél?
2020. júl. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer én is feltettem ide egy ilyen kérdést, páran írták hogy volt ilyen, mert nem volt elég érzékeny a teszt.

Így én is váltottam 25-ről 20–ra és egyből mutatta!

2020. júl. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én 🙋🏼‍♀️ Soha életemben nem volt még a pozitívat megközelítő ovutesztem.

A ciklusomban, amikor teherbe estem az 9. naptól a 25. napig minden nap 2 ovu tesztet csináltam, az összes full negatív. Pont lefotóztam abban a ciklusomban a legsötétebb tesztemet, ami amúgy a vélhető peteérésem (20. ciklus nap) elötti nappal készült: [link]

Aztán valamikor a ciklus vége felé csináltam egy terhességi tesztet, csak a biztonság kedvéért, mert én amúgy teljesen abban a tudatban éltem, hogy nem volt peteérésem és így eléggé meglepődtem, amikor a terhességi teszten 2 csíkot láttam.


Amúgy PCOS-es vagyok. :)

2020. júl. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

A 10. naptól teszteltem, 20-as erősségűvel.Eddig is ezt használtam.Eddig mutatta is.Most elkezdett erősödni a 11-12.napon aztán mégis semmi.Most a 18. napon vagyok, de enyhén kezd fájni a mellem ahogy szokott ovu után.Azóta is tesztelek de semmi.


A mellfájás miatt gondolom, hogy már megvolt?Mert az ovu előtt nincs.Legalábbis nálam.

2020. júl. 7. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!