Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teszt negatív,de vérzés...

Teszt negatív,de vérzés nincsen..mi lehet szerintetek? Tudom senki se jós,el is fogom menni dokihoz,csak nem értem a dolgot.

Figyelt kérdés
2020. júl. 3. 20:33
 1/9 anonim ***** válasza:
mennyit kesik a menstruaciod?
2020. júl. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
4napja
2020. júl. 3. 20:53
 3/9 anonim ***** válasza:
Igyal egy keves voros bort :) a teszt mar kimutatna a terhesseget. Lehet, hogy kesobb volt peteeresed. Nekem 7 napot kesett az amugy pontos menzeszem, kezdtunk is remenykedni :)
2020. júl. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem is szokott késni elég sokat negatív teszt mellett,szóval bármi lehet.Ha zavar menj el dokihoz,nincs-e esetleg valamilyen probléma a háttérben.
2020. júl. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem június teljesen kimaradt, nem véreztem. Egy hét késés után néhány negatív teszt után elmentem nődokihoz, aki azt mondta, nem vagyok terhes, és hogy néha előfordul, hogy kimarad egy-egy menstruáció.
2020. júl. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
4 nap az semmi. Lehet antibiotikumtól, stressztől, cisztától, bármitől.
2020. júl. 4. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Antibiotikumot nem szedek,nem stresszelek,cisztam meg nincsen mert elotte megnezettem.
2020. júl. 4. 09:38
 8/9 domamama ***** válasza:
100%
4 nap késés semmi, tényleg szinte bmitől lehet. Nekem legutóbb a várt menstruációtól számított 2 hét múlva mutatta ki a teszt, hogy pozitív. Várj, majd tesztelj később is.
2020. júl. 6. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

8/8-as 4 nap az nem lenne vészes?

Másoknak már elöbb is kimutatja.

2 hét múlva mutatta a pozitívat? Azt hogyan?

Köszönöm szépen,most egy kicsit nyugodtabb vagyok..akkor 2 hét múlva majd tesztelek egyet.

2020. júl. 6. 09:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!