Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Óvszer mellett lehetek terhes?

Óvszer mellett lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Igazából megjött, 3-4 napos volt és kevés, bár nekem mindig ennyi, mert a menstruációm nagyon rendszertelen.

Viszont azóta a mellem érzékeny, na de enm úgy, hogy rá feküdni sem tudok, meg a hasam néha néha begörcsöl.

Szerintem én már beképzelem a tüneteket egyébként..

Óvszer nélkül sohasem jutna eszembe csinálni, és a végén mindig ellenőrizve van, hogy nem-e szakadt ki, na meg persze kihúzza mielőtt elmenne.

Mindig össze vissza jött meg, a ciklusom volt, hogy 50 napos is volt, vagy 20-25,illetve 35-38. De óvszer nélkül akkor sem merek már kockáztatni, amióta az ismerőseim körében az egyik lány az előváladéktól lett terhes, na azóta nagyon félek mégcsak szexelni is.

A terhességre így mennyi esély van? Vagy már csak nagyon ráparázok az egészre és valójában valami hormon probléma?



2020. júl. 7. 23:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
65%
Lehetséges óvszer mellett. Húgom és unokatestvérem is úgy lett terhes,viszont szerintem te már csak beképzeled. Csinálj egy tesztet,az majd megnyugtat :)
2020. júl. 7. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
47%
Igen, lehetsz. Az elköttetésen kívül egyik módszer sem 100%os
2020. júl. 7. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
70%
Hány éves vagy? Nagyon úgy fest, hogy hormon probléma áll a háttérben és az miatt késik.
2020. júl. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

21 vagyok. Nem késik, mert megjött 37 napra, nekem eleve ilyen hosszú a ciklusom mindig, vagy még hosszabb.

A problémám az, hogy a mell érzékenység és a néhai görcs még mindig jelen van.

2020. júl. 7. 23:20
 5/11 anonim ***** válasza:
82%
Oké, bocsi, nem késik. Viszont rendszertelen, tehát valami nem oké, ez egyértelmű. Vizsgáltasd ki magad.
2020. júl. 7. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Én is valami hormon eredetű problémára gondolok, vagy esetleg PCOS.. Csak már beképzelem és produkálom a terhesség tüneteit, pedig nagyon nagyon óvatosak vagyunk, csak túlságosan is félek tőle.
2020. júl. 7. 23:25
 7/11 anonim ***** válasza:
82%
Ennyire nem szabad rástresszelni. Ha normálisan védekeztek, akkor szinte semmi esély rá. Túlaggódod. Csinálj egy tesztet, hogy megnyugodj, ez nem terhesség lesz.
2020. júl. 7. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Tudom, de amióta meghallottam, hogy az ismerősöm az előváladéktól terhes lett, azóta nagyon parázok, néha már kedvem sincs az egészhez. Hülyeség, de én attól is félek, hogy az előváladék valahogy kifolyik az óvszerből.. 😅
2020. júl. 7. 23:37
 9/11 anonim ***** válasza:
38%
akkor szedj fogamzásgátlót
2020. júl. 8. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Javasolta az orvosom, már csak a ciszták és a ciklus beállítása végett is. Viszont olyan sok mindent olvastam róla, hogy valaki trombózist vagy sztrókot kapott, na meg nem tud utána teherbe esni, hogy inkább nem mérgezném vele magam,ha nem muszáj.
2020. júl. 8. 00:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!