Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Védekezés mellett terhes...

Védekezés mellett terhes lehetek, ha csináltam tesztet és pozitív lett? Most hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Többször is együtt voltunk a barátommal, védekeztünk és nem szakadt ki egyszer se. 2 hete késett a menzeszem, fájdalmat éreztem a melleimben, folyamatosan fáradt vagyok. Ezért csináltam tesztet és pozitív lett. A biztonság kedvéért holnap veszek még egyet. Honnan tudhatom, hogy hányadik hétnél járok? Védekezés mellett megtörténhet ez? 17 éves vagyok, a barátom 19. Mindketten tanulunk még, nem tudjuk vállalni a babát. A szüleim azt hiszik, hogy az ő ''pici lányuk'' még érintetlen. Nem mondhatom el nekik. El tudjuk intézni csendben a barátommal?

Légyszi segítsetek, most hogyan tovább?



2016. ápr. 17. 22:21
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
100%
igen, terhes vagy. nem, nem tudod eltitkolni. 18 év alatt még kell a beleegyezésük. kb 6 hetes lehetsz. írd be a google-be hogy terhességi hét kalkulátor.
2016. ápr. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
70%
en is igy estem teherbe,csak en megtartottam.
2016. ápr. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 A kérdező kommentje:
májusban betöltöm 18-at
2016. ápr. 17. 22:33
 4/48 anonim ***** válasza:
72%

A 12. hétig veszik el.

Amúgy hogy lehet úgy teherbe esni, hogy nem lyukad ki az óvszer? Az aktus végén húzta csak fel?

2016. ápr. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 Bella169 ***** válasza:
76%

Először is el kell menned orvoshoz aki megállapítja a terhesség tényét, és azt, hogy mennyi idős a terhességed.

Ha el akarod vetetni, azt a 12. hétig teheted meg, de ha a 12. hétig nem töltöd be a 18-at akkor szülői engedély kell hozzá, így nem tudod kihagyni a szüleid.

Akkor sem tudod kihagyni őket ha május vége fele töltöd a 18-at (Ha ma vagy 2 hetes késésnél akkor most vagy kb 6 hetes, és május vége felé leszel 12 hetes), mert mire betöltöd már nem marad idő elintézni az abortuszt.

Arról nem beszélve hogy ha tanulsz és otthon laksz akkor hogy akarsz egy minimum egy éjszakás kórházi bent fekvést eltitkolni.

Tehát égeredményként mindenképp el kell mondanod. Ha sokáig titkolózol kicsúszol az időből.


Mikor volt az utolsó menstruációd és hány naposak a ciklusaid?

2016. ápr. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
66%

Ha 7-8 hetes terhességi korig nem kezded el az abortuszt intézni, akkor kifutsz az időből. Most azonnal szólj a szüleidnek. A srác már tud róla?


Ez meg egy mostani kiírás pont erről a témáról:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..

2016. ápr. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
100%

Ha teszteltél és pozitív lett, akkor nem "lehetsz" terhes, hanem az vagy! Utolsó vérzésed első napja hivatalosan a terhességed első napja, tehát onnantól kell számolni a heteket.

HA semmiképp se akarod megszülni, akkor azonnal jelentkezz be egy nőgyógyászhoz, aki megvizsgál, vázold fel neki a helyzetet, és ő elmondja hogyan tovább. Maga a beavatkozás néhány tízezer forint.

2016. ápr. 17. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 A kérdező kommentje:
33 naposak és az utolsónak úgy március 3.-án lehetett vége. Néha csúszik pár napot, beteg is voltam ezért nem figyeltem fel rá. Olvastam, hogy terhesen is megjöhet. Mi van ha már előtte is az voltam? Egyébként a hasamon nem látszik meg. Nővérem elkísér nőgyógyászhoz, a szüleimmel még várok. Igen, a barátom tud róla, de csak akkor hiszi el, ha a 2. is pozitív lesz. Szerinte a többit is csak beképzelem...
2016. ápr. 17. 23:44
 9/48 anonim ***** válasza:
71%
Hogyan lehetsz terhes ha rendesen használtátok az első perctől az utolsóig a gumit? ezt nem értem...
2016. ápr. 17. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
83%
Na vajon hogyan? "bébi, csak egy percre... aztán felhúzom az óvszert, ígérem"
2016. ápr. 18. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!