Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha a WC papír a kezemtől...

Ha a WC papír a kezemtől spermas lett ugye nem lehet baj?

Figyelt kérdés
Tudom hogy hülye kérdés de egyszerűen órákig tudom enni magam az ilyen dolgokon hogy igen vagy nem, ezért szeretném megkérdezni, hogy ha a kezem spermas lett és utanna kimentem mosdóba majd megtöröltem magam a WC papírral, kerülhetett e rá? És lehet e ebből baj? Eleinte eszembe sem jutott csak később, hogy előtte kellett volna kezet mosnom a biztonság kedvéért. Szeretném ha valaki megnyugtatna hogy így nem lehet semmi baj sem mellesleg menstruacio végén jarok szóval remelem ebből nem lehet semmi

2020. júl. 9. 23:00
 1/4 anonim ***** válasza:
83%
Biztos, h nem lehet belőle baj. Nyugi
2020. júl. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem alapvető hogy lemosod a g.cit a kezedről, már ne haragudj? Kulturáltság a köbön...
2020. júl. 9. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Dugás megy higiénia nuku.
2020. júl. 10. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ezek után nem is csodálom, hogy ott tart az ország, ahol. Minden téren a béka feneke alatt.
2020. júl. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!