Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 4 napja késik a menstruációm,...

4 napja késik a menstruációm, ma elkezdtem barnázni ( de csak egész világosbarna), de csak éppen annyira, hogy a wc papír lett olyan, mitől lehet ez? Lehetek terhes?

Figyelt kérdés

2014. jan. 21. 06:34
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
16%
Csináltál tesztet? Az pozitív? Ha igen, akkor lehetsz, ha nem akkor nem tudjuk megmondani. Ismét egy felesleges kérdés.
2014. jan. 21. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem valamiert kesett es most megjon. Ha valamiert felmerul, h terhes lehetsz, csinalj tesztet!
2014. jan. 21. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
2 napja csináltam tesztet, az negatív lett, de lehet hogy még nem jelezte ki, holnap akarok megint tesztelni. Lenne rá esély mert ovum előtt 1 nappal voltunk együtt a párommal. Csak most van ez a barnázás, és ezt nem tudom hova tenni..
2014. jan. 21. 07:00
 4/28 A kérdező kommentje:
Kedves 1. válaszoló! Lehet hogy neked felesleges a kérdés, de nekem igenis fontos!! Nem vagyok még rutinos ebben a terhes témában.
2014. jan. 21. 07:03
 5/28 anonim ***** válasza:
Ebből még bármi lehet 50-50% a negatív teszt miatt azt mondanám, hogy szerintem csak késett a mensid, de éppen annyira terhes is lehet mert korán teszteltél. Terhesség alatt bár nem normális jelenség, de előfordul rengeteg nőnél a barnázás ahogy ássa be magát a baba egy-egy hajszál ér elpattan és ez okozza.
2014. jan. 21. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, újra tesztelek holnap és kiderül.
2014. jan. 21. 07:55
 7/28 anonim ***** válasza:

Annyival még az utolsó választ kiegészíteném, hogy természetesen más is okozhatja a barnázást terhesség alatt, tehát, ha a teszt pozitív lesz, akkor menj orvoshoz, ne várd ki a 7.-8. hetet. Lehet, hogy kapsz gyógyszert, mert progeszteron pótlás kell, lehet, hogy tényleg csak egy kis ér pattant el és az is lehet, hogy teljesen más.

Gondolom, hogy nem ezt a választ várod, de ha tegnap a teszt negatív lett és ma barnázni kezdtél, akkor valószínűbbnek tűnik a menstruáció, mint az, hogy terhes lennél.

2014. jan. 21. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
Rosszul írtam, 2 napja csináltál tesztet, de a lényeg ugyanaz.
2014. jan. 21. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
Értem és köszönöm a választ ! Majd kiderül, de ez a barnázás nálam annyi, h a bugyimon nincs is, de most már a wc papíron is csak alig látható volt, na hát majd kiderül... csak reméltem hátha megtudok addig is valamit. köszi
2014. jan. 21. 08:07
 10/28 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet terhesség, mert ha progi miatii barnázás lenne ahhoz már min. tisztasági betét kéne és nem halványodna hanem erősödne! Drukkolok! :)
2014. jan. 21. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!