Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhesseg igy letrejohet?

Terhesseg igy letrejohet?

Figyelt kérdés
Ez az elso honapom a fogamzasgatloval. Ciklusom elso napjan kezdtem el szedni (Jangee), a betegtajekoztato szerint igy mar az elso naptol ved. 5.napon voltam egyutt a parommal eloszor megszakitassal, a honap tobbi napjan is ezt a modszert alkalmaztuk. A tabletta miatt viszont 15 napig vereztem, illetve bizonyos okok miatt 2 napig antibiotikumot is kellett szednem. Az orvos es a patikus is azt mondta, hogy nem befolyasolhatja a fogamzasgatlo hatasat. Utana is neztem ennek a hatoanyagnak, es sehol nem irja, hogy gyengitene a gyogyszer hatasat. Mindenesetre a tabletta bevetelet kovetoen 3 oraval vettem be az antibiotikumot, hogy felszivodjon a fogamzasgatli kellokepp. Azota mar tobbszor voltunk egyutt a parommal megszakitassal, egyszer sem elvezett belem. Letrejohet igy a terhesseg?
2020. júl. 10. 00:27
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
Elkell hogy keseritselek. Az antibiotikum gyengitHETI a fog. Gátló hatását. Sőt, a hasmenés, hányás stb is hiába h te beveszed 2kor a bogyót és 10kor hanysz. Ilyenkor azért jó ha pluszba védekeztek.
2020. júl. 10. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A tabletta bevetelet koveto 3-6 oraban (amiutan potolni kellene), meg egyebkent sem jelentkezett se hanyas, se hasmenes.
2020. júl. 10. 00:56
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

Ha hat a fogamzásgátló, akkor nem. Ha nem hat, akkor előfordulhat.

Egyébként az, hogy 15 napig vérzel a fogamzásgátló miatt, nem normális. Lehetséges, hogy számodra nem ez a megfelelő tabletta.

2020. júl. 10. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
54%
Megszakitással nem sok esély van, hogy teherbe estél.
2020. júl. 10. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Neten is utanaolvastam, es tobb orvos is irta, hogy a Monural, amit en szedtem, nem befolyasolja a fogamzasgatlo hatasat. Ennek azert lehet hinni nem?
2020. júl. 10. 10:13
 6/8 anonim ***** válasza:
Első 3 hónapban normális, hogy eddig vérzik.
2020. júl. 10. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért szeded, ha nem bízol a tablettában? Illetve, ha bármi miatt úgy gondolod, hogy gyengül a hatása, akkor védekezz inkább, ne utólag aggódj/gondolkodj!
2020. júl. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Én nem tervezett gyerek voltam. Anyukám nem tudta, hogy antibiotikumot szedve a fogamzásgátló nem pont úgy hat. 19 éves vagyok, fogamzásgátló mellett "jöttem létre"

Azóta persze sokat változtak ezek a bogyók, de az alapelv nem, és én is szedek. Nekem azt mondta az orvos, hogy kezeljem úgy a fogamzásgátlót antibiotikummal, mintha egyáltalán nem is védekeznénk.

2020. júl. 12. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!