Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 1 hetet késik, de ennek...

1 hetet késik, de ennek ellenére neg. Terhességi teszt. Biztos hogy nincs baba? De ha soha nem késik most mégis miért? Nem értem. Mellbimbóm érzékeny volt napokig, most az is elmúlt, bár elég sokat alszok. Egyéb más tünetem nincs. MIt tegyek?

Figyelt kérdés
2010. aug. 2. 17:58
 1/3 anonim ***** válasza:
sztem nincs baba,a tesztek nagyon megbízhatóak,tuti kimutatná,késni akármitől késhet kicsit több stressz stb
2010. aug. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Hasonló helyzetben vagyok nekem 28.-án kellett volna hogy megjöjjön azóta semmi. 2 tesztem is negatív lett egyik tegnap előtt a másik előtte 3 nappal. Már tuti ki mutatná ha terhes lennék. Én ezen a héten szeretnék elmenni orvoshoz mert már idegesít... több mint fél éve nem szoptatok, nincs tejem, eddig normálisan megjött. Én most a stresszre meg a hirtelen időváltozásra fogom...

2010. aug. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hány tesztet csináltál?Esetleg várj még 1-2napot és menj el dokihoz hogy mi a helyzet.Nem mindenkinél mutatja ki a teszt ha baba van a dologban.De nem is szabad annyira beleélni magad!Ja és valakinél tünetmentes.Szerintem marad a doki.Tudom hogy ilyenkor ez a legrosszabb...várni.Majd írd meg mi a helyzet!Szorítok neked!
2010. aug. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!