Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 19napja kesik, a teszt szerint...

19napja kesik, a teszt szerint pedig nem vagyok terhes?

Figyelt kérdés
11honapja szultem,2szer menstrualtam mindketszer 28. napra jott meg.Most megis 19napja kesik.Csinaltam tesztet ami negativ lett.Valami mas bajom lenne?Vagy csinaljak meg egy tesztet?Szerintetek?
2011. okt. 21. 12:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Én csinálnék még egy tesztet, azt gondolom, hogy tudod, már nyugodtan csinálhatod napközben is! Ha javasolhatom lillyt vegyél (remélem jól írtam), mert abban van 2 és az biztosan megnyugtat, ami a tehességet illeti! Az is elképzelhető, hogy még nem teljesen álltak be a hormonjaid, de ebben csak a nőgyógyász adhat pontos segítséget, szóval szerintem, teszt aztán ilyen, vagy olyan okból utána mindenképp doki!
2011. okt. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én 15hónapja szültem, 6hónapra jött meg először, de azóta össze-vissza jön meg. Állítólag ez így is lesz még szopizik a lányom.
2011. okt. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Dupla tesztet vettem.:D

Megcsinalom a masikat is kesobb.

Utolso de eddig 28napra jott meg lehetseges lenne hogy most kezd megzavarodni?

Koszi a valaszokat.

2011. okt. 21. 12:36
 4/7 A kérdező kommentje:
Doki majd csak hetfon,mar keso van.
2011. okt. 21. 12:37
 5/7 anonim ***** válasza:
Szeretnétek a babát?? Nekem 11hós a kislányom és mi szeretnénk neki kistesót..Eddig nekem is 28napra jött meg,de most semmi hétfőn kellett volna hogy megjöjjön de semmi...Teszt negatív lett..:( Hétfőn ujra tesztelek!
2011. okt. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Mar hogyne szeretnem:D

Minnel kisebb korkulonbseget szeretnenk.

Drukkolok neked akkor hetfon.

2011. okt. 21. 13:32
 7/7 anonim ***** válasza:
Én az első terhességemnél többször is negatívat teszteltem, aztán még egy kis vérzés is, de csak nem jött meg rendesen elmentem orvoshoz és kiderült terhes vagyok.Második terhességnél ezért már nem is próbálkoztam a tesztekkel egyből orvoshoz mentem.
2011. okt. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!