Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 12napja késik, lehetek babás...

12napja késik, lehetek babás negatív teszt által is?

Figyelt kérdés
Ilyen sokat nem szok késni,esetleg 2napot.Teszteltem 2szer is negatívat,az utolsot csütörtökön.Létezhet hogy még nem mutatja ki?babát szeretnénk
2011. okt. 22. 13:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg lehetséges. Én 6-7 hetes terhes voltam, amikor először teszteltem, reggeli első vizeletből, és negatív lett. Azután sem jött meg, elmentem orvoshoz, és kiderült, hogy 12 hetes vagyok. :) A doki azt mondta, hogy ha későn ágyazódik be a magzat, akkor előfordulhat, hogy eleinte nem látja a teszt.
2011. okt. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nagy az esély rá :) Szerintem menj el orvoshoz,ott biztosat mondanak.Majd írj :)
2011. okt. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat,hétfön elmegyek orvoshoz mindenkép,remélem baba lesz :D
2011. okt. 22. 13:37
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Remélem babád lesz,de azt kell mondjam nem biztos egyáltalán!

Nekem 2 nega teszteredmény,11 nap késés után megérkezett a mensim!Pedig voltak babára utáló tünetek!(magas hő,rengeteg pisi)

Szurkolok neked!:)

2011. okt. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!