Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ciklus 21 napján 19.6 ng\ml...

Ciklus 21 napján 19.6 ng\ml progeszteron szint mitől lehet? Atszamolva 62 nmol/l

Figyelt kérdés
A referencia határ 1-16ig. Tehat referencia határ feletti. Ez jelezhet esetleg terhességet?

2020. júl. 13. 20:25
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Kedves 8as. Köszi a biztatást 😊 csak azért kezdtem el reménykedni mert eddig amikor nézték mindig csak 7-10 körül volt ami elég alacsony. Volt már egy vetélésem is 8 hetesen.
2020. júl. 14. 10:34
 12/16 anonim ***** válasza:

Hát nagyon fura labor lehet ha szerintük luteális fázisban elég 1.5 ng/ml progeszteron.

Ha neten szétnézel, mindenhol jóval magasabb értékeket ír.

2020. júl. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Én is pont ugyanebben a helyzetben vagyok most. Mi lett veled végül? Minden rendben volt? Babás voltál?

2021. márc. 24. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Neeem sajnos akkor nem voltam terhes. Utána többször volt még hogy 21 napon ilyen magas volt az érték de nem voltam terhes. Most 9 hetes vagyok, szóval elég sokára jött össze de abban a hónapban amikor összejött nem nezettem progeszteront
2021. márc. 24. 16:43
 15/16 anonim ***** válasza:

Akkor ez még nem jelent semmi biztosat. Gratulálok a babához! :) Az a lényeg, hogy sikerült végül.

Azt meg szabad kérdezni, hogy volt - e valami baj, és ha igen, akkor mi?

2021. márc. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Igen. Sok baj derült ki. Eleve hashimotos vagyok ami miatt nehezebb a teherbeesés és a vetélés esélye is nagyobb illetve kiderült egy antifoszfolipid szindróma nevű véralvadási zavar ami a vetélést okozhatta, szóval most verhigitot szűrők minden nap, illetve progeszteront is szedek a biztonsag kedvéért. Remélem most elég lesz. Ja és ferjem sperma száma is alacsony volt szóval na hát volt baj nem kevés.
2021. márc. 24. 20:41
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!