Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt olyan itt aki miómával...

Volt olyan itt aki miómával lett terhes és ha igen problémás volt e a terhessége?

Figyelt kérdés
Nekem van egy 3-4 éve felfedezett miómám ami akkor 3 centis volt. Mostanra már 5 centis. Tavaly kezdtünk el próbálkozni és júniusban terhes is lettem első próbálkozásra. Sajnos 9. héten leállt a baba fejlődése. Már lassan 10 hónapja próbálkozunk és nem jött még össze. Ti kiműttetnétek a miomát az újra próbálkozás előtt vagy nagy köze nincs a sikertelenséghez? Tapasztalatokra lennék kiváncsi. A méhfalba van benne a mioma am
2020. júl. 14. 18:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet tudni, hogy volt-e köze hozzá. Nekem volt egy 5 centis és egy kisebb is, semmi gond nem volt, de nekem a nőgyógyász is azt mondta, nem lesz gond, elhelyezkedéstől függ.
2020. júl. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nekem befelé domborítja a méhnyálkahártyát. Így nem a legjobb helyen van. De csak ez az egy van
2020. júl. 14. 19:22
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha bedomborítja a méhnyálkahártyát, akkor kivetetném.
2020. júl. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez esetben én is kivetetném. Nekem már csak akkor derült ki a létezése mikor már terhes voltam. De nekem a hasüreg felé áll. Volt gond a terhességgel bőven de nem ezért hanem mert toxémiás lettem. Annak meg nincs köze a miómához. Azóta is megvan azt mondták egyelőre a kontrollokon kívül nincs vele teendő.
2020. júl. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!