Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vasárnapra nem varoma havi...

Vasárnapra nem varoma havi vérzést. Ha golnap reggel tesztelek egy facell teszttel, mutathat már pontos eredményt vajon? Hihetek neki ha negativ ha pozitiv?

Figyelt kérdés
2020. júl. 16. 16:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor, ha tutira tudod mikor volt az ovulációd.
2020. júl. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
10-es érzékenységű, ha pozitív, hihetsz neki. De korai, és ezt te is tudod.
2020. júl. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan bird már ki vasarnapig
2020. júl. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
66%

Én is ugyanebben a cipőben járok, csak jobb a magyarom... 😃 Csak viccelek! Gondolom, gyorsan írtál...

Én is vasárnapra nem várom, és eljátszottam a gondolattal, hogy előbb tesztelnék, de próbálom kibírni. Tarts ki! Már csak kettőt kell aludni! :)

2020. júl. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

4!


Csütörtök van.

2020. júl. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Van akinek a magyar, van akinek a matek :-). Na csak poén. Német nyelven maradt a telefon billentyűzet, es nem neztem mit irok. Fontos lenne tudnom, mert ha baba van a pocakomban akkor a hétvégét mashogy alakitanam. Pl nem megyek fürdeni a strandon. Na de akkor várok. Max nem fürdök. Marmint medencébe:-).
2020. júl. 16. 16:50
 7/14 anonim ***** válasza:

:D Ne már! Akkor lehet, hogy én sem bírom ki!

Egyébként arra koncentráltam, hogy két reggelt kell kibírni tesztelés nélkül.

Mi szombatra tervezünk egy hosszabb túrát... Ha előbb tesztelnék, én erre fognám! :D

2020. júl. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Mutathat pontosat, de mensi előtt,ha pozitív is még simán megjöhet a mensid. Így akármit is mutat akkor lehetsz biztosabb benne, ha nem jön meg a havid és másnap pozitív a teszt.


Nekem a facell napokkal korábban pozi volt itt gyakorin is annak látták, majd nem várt előtt egy nappal hamarabb megjött. Kémiai.

2020. júl. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
74%
Miért ne lehetne kismamaként strandolni?
2020. júl. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
25%
Utolsó. Kismamaként zàrt medencèben nem szabad fürödni. Èn 32 hetes vagyok, de a dokim is csak a Balatont engedélyezte.
2020. júl. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!