Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma reggel csináltam tesztet...

Ma reggel csináltam tesztet (Clearblue), ami nega lett. Vasárnapra nem vártam. Lehetek attól még terhes, hogy nem mutatja ki? Azt hallottam ez a legjobb teszt, akkor miért nem mutatja, ha nem jött meg? Mindig pontos szokott lenni.

Figyelt kérdés
2009. ápr. 22. 10:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez egy elég pontos teszt. Lehet hogy később volt a pé. De ha már 15 napnál régebben volt a pé akkor sajnos nagy valószínűséggel nem vagy terhes.
2009. ápr. 22. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én múlt keddre nem vártam és szombat délután csináltam clearblue-val tesztet, ami pozitív lett. Szerintem várj még 2 napot és teszelj újra.
2009. ápr. 22. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De akkormiért késik? Mindig pontos szokott lenni, 28 naposak a ciklusaim. Kb. 16-17 napja volt a PÉ-m. Pontosan nem tudom, mert nem mérem sem a hőmet, sem ovu tesztet nem csinálok, de akkor volt folyásom, meg fájt a hasam. Együtt is voltunk, tehát az esély megvan a babára. Mikor csináljak még egy tesztet? Pénteken? Milyennel?Vagy menjek dokihoz? Járt már valaki így?És mi lett avége?
2009. ápr. 22. 10:35
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

dokihoz semmiképp ne menj, mert úgy sem lát még semmit, max annyit, hogy vastag a nyálkahártyád. Ha van testápolós folyásod az szuper jel.

szerintem clearblue-val tesztelj hétvégén. ha az is negatív, akkor biztos nem baba. hátha az már pozitív lesz.

2009. ápr. 22. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Semmilyen folyásom sincs! Tök "száraz" vagyok.A nemvárt előtt egy nappal volt krémszerű folyásom, de csak kevés és az is elmúlt. A hasam szúr. Nem kívánom a kávét, amit napi 2szer ittam. A szárazság rossz jel?
2009. ápr. 22. 10:40
 6/8 anonim ***** válasza:
sajnos az rossz jel, mert mielőtt megjön vagy száraz vagy, vagy vizes a folyásod. lehet,hogy az agyad szórakozik veled, mert túlságosan szeretnéd, ezért van egy-két tüneted.
2009. ápr. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Vitatkoznék azzal, hogy a szárazság rossz jel. Mindenhol azt olvasom, hogy amennyiben sikerült teherbeesni szinte semmi folyás nincsen vagy esetleg csak nagyon kevés krémes. Nekem mindkét terhességemnél szinte teljes szárazság volt, másodszorra már ebből tudtam, hogy baba van. A Clearblue teszt annak ellenére, hogy sokan dícsérik az egyik legkevésbé érzékeny (50-es). Nekem 5 nappal a vérzés kimaradása után is nagyon halványan volt csak csíkos a gravi hcg, ami 20-as érzékenységű, a clearblue tuti negatív lett volna. Természetesen nem akarlak áltatni, de én a helyedben reménykednék. Néhány nap múlva tesztelj egy érzékenyebb teszttel. Orvos sajnos még szinte biztosan nem lát semmit:(
2009. ápr. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia!Nem mindenkinek kell tocsogni!A szárazság nem zárja ki egy terhesség meglétét!Csinálj még egy tesztet majd péntek körül!Szoritok!
2009. ápr. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!