Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek terhes vagyok?

Szerintetek terhes vagyok?

Figyelt kérdés

28 éves nőként éreztem azt, hogy elveszítem a párommal a szüzességem 1 hónappal ezelőtt. Ez nem jött össze, mert nagyon fájt már az is, hogy az ujjával "kényeztetett", így félbe hagytuk. Izgatás képpen a vaginámhoz dörzsölte rövid ideig a nemiszervét, de ekkor még gumi nélkül.

Most ott tartok, hogy kicsivel több mint egy hete kellett volna megjönni a mindig pontosan érkező menstruációmnak, de azóta se látom semmi jelét. Mit gondoltok, ennyire szerencsétlen vagyok és ennyi érintkezéstől terhes lettem, vagy mégis mitől lehet ez? Biztos hülye kérdés ez, de nincs tapasztalatom még ebben és nem tudok másra gondolni, állítólag valakinél már ennyi is elég a teherbeeséshez az előváladéktól...Csináltam 2 tesztet, mindkettő negatív...Orvoshoz csak augusztusra kaptam időpontot, addig idegeskedhetem.



2020. júl. 19. 10:54
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
Max nemi beteg
2020. júl. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha ez egy hónapja történt (és azóta történt köztetek olyan, amitől teherbe eshettél volna), és van két negatív teszt eredményed, akkor biztosan nem vagy terhes.


Késhet pszichés okokból is, ha rástresszelsz erre.


Mikor csináltad a teszteket?

2020. júl. 19. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
64%
😅😅
2020. júl. 19. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy lehetsz terhes ennyitől!
2020. júl. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Azóta nem csináltunk semmi ilyet.

Pénteken csináltam tesztet,utána szombaton

2020. júl. 19. 12:28
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Inkabb szexeljetek jokat... mire varsz?
2020. júl. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

A szex hatott a hormonjaidra, ilyenkor előfordul, hogy akár két hetet is késik.

Majd ha elveszted a szüzességed "rendesen", utána is előfordulhat.

2020. júl. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Ennyitől biztos nem vagy terhes.

Viszont, ha nem vallási okokból vártál idáig, és most sem tudod valódi kényeztetésként megélni a pettinget, lehet, hogy valahol megakadt a szexualitásod, amivel érdemes lenne pszichológushoz fordulnod.

(Segítségképp írtam, nem rossz szándékból.)

2020. júl. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!