Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hány nappal az együttlét után...

Hány nappal az együttlét után mutathat akár csak extra halványan is pozitívat egy 10-es teszt?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy akkor még nem biztos, sok minden történhet, stb. stb.


Engem biológiailag érdekel, hogy mikor van a legkorábbi nap, amikor már van rá halovány esély, hogy akármi látszik egy 10-es teszten.



2020. júl. 19. 21:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Min. 12
2020. júl. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
8-9dpo.. predictor early. A kamu 10-es tesztek nem.
2020. júl. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem együttlét után 10.napon mutatta a prediktor. De mi pont ovukor voltunk együtt.
2020. júl. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A 10es érzékenységű 10-11. napon halványan már mutathatja, de még ha nem mutatja se jelenti, hogy nem sikerült.
2020. júl. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ovu után 10-11 nappal.

Együttlét után, teszem azt 3 napra rá van ovu, annál többet ritkán élnek a spermiumok, akkor 13-15 nappal.

2020. júl. 20. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Előző két terhességemet már 8. Dpo-n mutatta a 25-ös teszt. Az egyik Medilab volt, a másik Maria Romed.

Most sajnos nem tudom, melyik mutatná ki ilyen korán.

2020. júl. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Azért a dpo nem egyenlő az aktus utáni napokkal....

Aktus után még 3 nap is lehet mire ovu lesz, és abból is lehet gyerek. És az volt a kérdés, hogy aktus után hány nappal, nem ovu után.

2020. júl. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem volt, hogy 10. dpo-n mutatta ki a 10-es Facelle, és volt, hogy 15. dpo-n mutatott először.

Viszont valóban lehet olyan eset, hogy együttlétet követő 3. napon van ovuláció, olyankor egyértelmű, hogy hosszabb idő szükséges a pozitív tesztig. Most ovuláció előtt 3 nappal voltunk együtt a párommal, így az együttléttől számított 13. napon fogok először tesztelni, hátha... Bár akkor még vagy kimutatja, vagy nem.

2020. aug. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Elso terhessegem egyetlen egyutetbol jott ossze. Ra 9 napra kimutatta a predictor.
2020. aug. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!