Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Időn túl erősödő teszt?

Időn túl erősödő teszt?

Figyelt kérdés

Beállok a sorba a hülyeség terén...

Kb 10-11. dpo-n lehetek, sajnos csak a tapasztalataimra alapozom, mert két hónapja nem lh tesztelek.


25-ös Gabriell teszt tegnap előtt időn túl nagyon nagyon halvány kétcsíkos lett. Másnap ismételtem, ha már két darabos, azon is időn túl, bár egyértelműen erősebb kétcsíkos lett. Csupán ez furcsa, meg az, hogy voltam már terhes, van már gyermekem, tudom milyen tüneteim voltak és most ugyan azok vannak jelen, sőt túl vagyok egy kémiain is.

Terhességemet is hamar mutatták a tesztek 11.dp-on facell már pozi volt, illetve kémiainál is (itt gyakorin is mindenki halvány pozinak látta a teszteket)


Mivel olvasgattam már, hogy volt akinek időn túl lett pozi tesztből baba, ezért agyalok csak rajta, hogy tényleg van ilyen? Millió teszten vagyok túl, idő után soha nem csíkosodott egy teszt sem, még a gabriell sem.


Olyanok válaszára vagyok kiváncsi, akiknek így végül terhesség lett. Mikor lett először időn belül pozi a teszt?


Tudom, hogy időn túl nem értékelhetőek, és fals eredményt adnak, csak azért mertem írni, mert a másnapi teszten látványosabb a csík. Képet nem rakok fel, mert tudom, negatívnak minősülnek.


És tényleg csak az érdekelne, akinek hasonló tesztelésekből végül terhesség lett. Bár egyértelműen több olyan storyt olvastam amiből végül nem lett baba, de egyik sem írt erősödő csíkról.


Nyilván még bármi lehet amíg nem jön meg.



2020. júl. 22. 08:08
A kérdező szavazást indított:
Lett baba időn túli pozitív tesztből
Nem lett baba időn túli pozitív tesztből
Soha nem volt időn túl két csíkos tesztem
31 szavazat
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
100%
Szintén Gabriel teszt, időn belül semmi nem volt rajta, otthagytam a fürdőben, visszafeküdtem, majd amiko felkeltem ránéztem és halvány pozitiv volt. Napról napra erősödött, most 11 éves és épp velem felesel. Nekem negatív tesztből időn túl sosem lett kétcsíkos, csak amikor baba volt.
2020. júl. 22. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 A kérdező kommentje:

1-es köszönöm a storyd :) Gratulálok!


Természetesen megírom végül mi lett, bár gyanítom majd mensi lesz, csupán érdekes, mert 7 év alatt ilyet soha nem tapasztaltam. Pedig aztán a tipikus agyba főbe tesztelős, akár ideje korán tipus vagyok :D


Szép napot!

2020. júl. 22. 08:19
 3/37 anonim ***** válasza:
Mennyire halvány az a halvány? (1es voltam).
2020. júl. 22. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:

Az enyém ilyen volt:

[link]

2020. júl. 22. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 A kérdező kommentje:

Na feltöltöm, ha már kérdezed.


Felső tegnap előtti, az fotón nem is látszik, csak élőben tűnt fel... gondoltam is, hogy időn túli semmit nem számít.

Tegnap ismét csináltam az az alsó (meg is jelöltem fekete pöttyel a tesz borítását, hogy tudjam melyik melyik napi)

Azon meg szembetűnő volt, hogy ott a csík. Tényleg ez zavar be.


Mindig úgy voltam vele, egy hibás teszt még oké, de kettő? Ráadásul erősebb?


Innentől csak kiváncsi vagyok mi lesz :D Megyek veszek 10-es tesztet aztán reggel megcsinálom. Ha igazi időn túli pozi a gabriell, akkor a 10es teszt időn belül mutat valamit, ha negatív, akkor tényleg fals még az erősödés is :)


[link]

2020. júl. 22. 08:43
 6/37 anonim ***** válasza:
100%
Az alsón látom! Nagyon drukkolok! Ez egy elég gyenge teszt, nemvárt előtt ez az erősség akár jó is lehet. Az enyém nembárt napján lett olyan, amit fentebb linkeltem.
2020. júl. 22. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 A kérdező kommentje:
6-os, az oké, hogy látszik :D Csak nem időben jött ki. :) De talán így érthető a kiváncsiság bennem. Szeretnénk még egy gyermeket, így kicsit jobban figyelgetek. Nem szoktam tesztelni, csak a tünetek miatt próbálkozom most. Legutóbb ugye a szép mindenki által látott csíkocskából mensi lett. Gyanítom, most is elindult valami, viszont ugye nem tudom pontosan hol tartok és egy egy nap sokat jelent ilyenkor. Valahogy majd csak lesz :D
2020. júl. 22. 08:54
 8/37 anonim ***** válasza:

A helyedben elszaladnék egy predictorert vagy facelle-ert. Ha ez baba es a Gabrielen ennyire látszik, akkor azokon egyértelmű leszm


Drukkolok!

2020. júl. 22. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
Én ahogy így olvasgatok, ezt sajnos száradásinak gondolom.Gabriel-re jellemző. Szurkolok, hogy tévedjek.
2020. júl. 22. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 A kérdező kommentje:

Persze, fogok venni tesztet.


9-es igen kicsit én is a száradásira tippelek, tényleg csak a második teszt erősödése zavarta össze a logikámat :D

2020. júl. 22. 09:08
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!