Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Halvány, de erősödő ovuteszt?

Halvány, de erősödő ovuteszt?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Ebben a hónapban kezdtem el ovutesztet használni, babát szeretnénk a férjemmel, augusztusban hagytam abba a fog.gàtlót, ezért is tesztelek.

Eddig full negatívakat teszteltem, tegnap du azonban 1-2 perc után megjelent egy halvàny 2. csík, ma ugyanez, talán kicsit erősebb, és rögtön kijött. Tudom, hogy ez még negatívnak számít, míg nem lesz olyan erős, vagy erősebb mint a kontrollcsík. Van olyan, hogy 2-3 nap halvány csík után, a 4. Napra esetleg pozitív lesz a teszt? Csak mert a legtöbben azt írják itt is, hogy egyik nap full semmi, másnap pedig hirtelen erős pozi. ? Kicsit aggódom, hogy nem lesz peteérésem...

A kérdést már egyszer kiírtam, de sajnos elég rossz kategóriàba, így ha mégegyszer találkoznátok vele, az ezert lesz...:/



2016. szept. 13. 18:31
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:

En amikor ovutesztelni kezdtem, akkor pont kimaradt a peteeresem. Minden nőnek kimarad olykor ,2-4alkalommal 12havonta nagyjàbòl.

Szoval enis berezeltem, ezutan kovi hónapban ,10.ciklusnaptol teszteltem pedig eleg lett volna kesobb is.mert 19.napon volt sokaig ovum a 31napos viklusok mellett. MosT 28naposak. 13nap van ovum 4honapja.

De most vagyok 15napom es hofeher negativ.

Jolenne tudni h Neked, hany naposak a ciklusaid es. Most hanyadik napon vagy?:)

2016. szept. 13. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Gyógyszer mellett 28 naposak voltak, szeptemberben 31 napra tolódott miután abbahagytam a gyógyszert és csak 2 napig tartott a menstruációm. Ma vagyok a 13. Ciklusnapon. Lehet, hogy korai volt tesztelgetnem még , főleg ha most is 31 napra tolódik. Bár szerintem eddig mivel hófehér volt a teszt, és 2 napja ott a halvány csík, én annak veszem hogy emelkedik az LH szint..bizakodó vagyok:)
2016. szept. 14. 07:13
 3/25 Kérdésekzöme ***** válasza:

Szia!


Én már pár hónapja tesztelgetek ovu tesztel. Nem kell megijedni ha nem mutat semmit, főleg ha gyógyszer leállás után 31 napos ciklusod van. Ha már halványan jelzett akkor jó ha naponta tesztelsz, előfordulhat, hogy beerősödik, sőőőt, nekem mindig ez van. Most pl 12.-én teszteltem egy nagyon halványat 13.-án meglepetésemre erősebb volt a kontroll csíknál is. Ajánlom figyelmedbe a cickafarkfű teát. Ezt szigorúan csak az ovuláció előtt szabad inni, segít a tüszőrepedésbe, viszont utána már ne idd, mert a menstruáció megkezdésébe is segít. Ovu után pedig térj át a palástfű teára. Ez a tea pedig elvileg a megtapadásba segít. Április óta próbálkozunk a babával, legelső alkalommal nem használtam ovu tesztet, másodiknál már igen, akkor nem volt ovum, akkor álltam neki inni ezt akét teát, és azóta mindig nem ovulációm a teszt szerint. Most én augusztusba, szeptemberbe már csak palástfű teát iszom mivel eddig hiába volt ovum úgy néz ki, hogy nálam a megtapadás nem megy könnyen. :( A két tea egyébként a mentsruációs zavarokat is helyre állítja. Nem mondom hogy egyből, de max 2-3 hónap után szerintem minden rendben lesz. Gyógyszer abba hagyása után van akiknél nehezebben fogan meg a baba, de nem kell bepánikolni. A két teának írtó rossz íze van, főleg hogy se citromlé se cukor nem kell bele, és reggel éhgyomorra kell inni, de hozzá lehet szokni...Remélem tudtam kicsit segíteni. :) Sok sikert! :)

2016. szept. 14. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 Kérdésekzöme ***** válasza:
Bocsi, elírtam, szóval amióta iszom a két teát azóta mindig van ovulációm!!!
2016. szept. 14. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:

A teákkal 1 a baj. Van , akiknek nem tesz jot , csak rosszat..

Nekem ugy osszekavarta a hormonjaim, hogy 65napra kitolta a menzeszem. Orvostol kerj tanacsot erről!:)

2016. szept. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 Kérdésekzöme ***** válasza:
Így igaz, én csak a saját tapasztalatomat írtam le. :) De nyílván orvossal kell konzultálni! :)
2016. szept. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Igen!:)
2016. szept. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tippeket!:-)

Ma du is csinàltam egy tesztet, mintha erősödne, remélem lesz belőle valami és nem csak napokig halvány aztán semmi...:/

Ilyenek a tesztjeim eddig:

Fentről lefele, 10,11,12,13. ciklusnap.

[link]

2016. szept. 14. 16:29
 9/25 anonim ***** válasza:
Sztem mèg 3-4nap max.:)
2016. szept. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 Kérdésekzöme ***** válasza:

Hát nekem a 12.-én olyan volt mint nálad a 4. másnap meg sötétebb volt a a teszt csíkom a kontrollnál.

Én netről vásárolom az ovu tesztet és a terhességi tesztet, csomagba, sokkal olcsóbb. Így nem baj ha naponta kell tesztelgetnem....:)

2016. szept. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!