Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovulációs tesztet használók!...

Ovulációs tesztet használók! Tényleg mindig félidőben van peteérésetek? Volt hogy korábban volt? Hanyadik napon? Milyen gyakori ez?

Figyelt kérdés
Köszönöm!
2010. aug. 3. 14:16
 1/7 anonim ***** válasza:
legutóbb a 14 18 19 21 28 napokon volt. ez időrendben visszafele. a 14-ből lett baba.
2010. aug. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem volt mar korabban, felidoben es kesobb is. A ciklusaim atlag 30 naposak. 8 honapja ovu tesztelek, volt, hogy a 12. napon volt, volt hogy rendesen 15.16. napon meg volt, hogy par nappal kesobb. Az utolsobol lett baba, mikor kesett par napot az ovu, de nem az a lenyeg, hogy mikor van a peteeres, hanem, hogy mikor vagytok egyutt. Korai es kesei peteeresbol is lehet baba. Viszont az ovulacio utan atlag 14 nappal van a mensi. Tehat, ha marabb van ovu, akkor a mensi is hamarabb erkezik...es igy tovabb. :-)
2010. aug. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
akiknek sikerült a baba, melyik napokon voltatok együtt?
2010. aug. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
első vagyok. ovu napján voltunk együtt.
2010. aug. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem 16-17. napon van, 32 napos ciklussal.
2010. aug. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ugy volt, hogy csutortok este voltunk egyutt es hetfo delutan lett pozi az ovu teszt. El is voltam keseredve, mert nem gondoltam, hogy sikerulhet, de ez valt be. Pedig elotte volt olyan, hogy ovu napjan meg utana is voltunk egyutt, de hiaba.
2010. aug. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem is hétfőm pozitiv volt, de mi is csak csütörtökön tudunk együtt lenni. Lehetne olyan szerencsém mint neked.
2010. aug. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!