Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vannak olyanok akik lombikra...

Vannak olyanok akik lombikra mennek szeptemberben vagy konzultációra? Megbeszéljük a történteket?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Úgy gondoltam kiírom ezt a kérdést mert csak magamban zsörtölődöm és egyedül vagyok a családban ezzel a problémával és jólesne ha írnátok ha ugyanebben a cipőben jártok, hogy nem lehet másképp baba. Nekem van már gyerekem kettő előző házasságból és egy pedig a mostani házasságomból.Sajnos csak az első kislányom sikerült spontán a másik két kislányom már lombik. Most nagyon boldogok vagyunk és éljük a mindennnapjainkat de szeretnk az egy közös mellé mégegy közöset és már csak egy támogatott beültetésem van. Ezért stresszelem magam azért, hogy ha nem sikerül akkor nem lehet közös második babánk. A legkisebb most egy éves és nagyon édesek mindhárman. 17-én megyünk a Kaáli Intézetbe konzultációra. Szeretnék mindent megtenni, hogy lehessen még egy babánk. Van kedvetek így lelket önteni egymásba? Bocsi, hogy hosszú lett. Várok mindenkit.....
2010. aug. 3. 14:31
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem értelek.

Jelenleg gyerekenként 5 beültetést támogat az állam.

Ha a kicsi egy éves, akkor hogyan lehetett már 4 beültetésed azóta???

2010. aug. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Azt nem írtam, hogy hányadik beültetésre sikerült a két kislányom. A második lányom 5 éves és első beültetésre sikerült ugye ebből maradt még 4 lehetőség és mikor mentem az új férjemmel ott csak a 3. próbálkozásra sikerült fagyasztott embrióból. Ami nem sikerül azt is számolják sajnos. Így maradt EGY lehetőség.
2010. aug. 3. 14:51
 3/9 anonim ***** válasza:
Szia hát nagyon irigyellek hogy be vállaltál ennyi kezelést meg babát de ha ez még hiányzik a boldogságodból akkor nagyon szorítok.Én is majdnem így vagyok mint te van egy természetes úton született kislányom 8 éves. És szeretnénk egy tesót neki így lesz tejes a család sajna volt két méhen kívüli terhességem és így már csak lombikkal lehet mi már voltunk konzultációra és azt mondta a doktornő hogy ha meg jön a messzim hívjam fel őket, meg is tettem és 9 én kell újra vissza menünk csak sajna az Trichomonas eredmény pozitív lett de kaptam rá gyógyszert és nagyon remélem hogy jó lesz addigra de nagyon de nagyon izgulok amúgy már úgy látom hogy gyakorlott vagy szerinted mekkora az esélyünk a Kiss babára annyira görcsölök és én sem merem el mondani senkinek mert úgysem tudnának meg nyugtatni mert senki sem érintett az ilyen a dologban, amúgy nekem még az első férjemtől szeretnék gyereket
2010. aug. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Szia!


Köszönöm, hogy írtál. A siker attól is függ, hogy mennyi idős vagy és mi a gond, hogy nem sikerül természetes úton. Nekem azt mondták az első lombiknál, hogy ne éljem bele magam mert az első ritkán sikerül, ezt nem elrettentés képpen írom csak hogy tudd és ne görcsölj rajta. Én úgy is mentem, hogy biztos voltam, hogy nem sikerül és lám elsőre pozi volt a teszt. Ha viszont már van egy gyerek azt mondják könnyebb a dolog mert a szervezet tudja mi a dolga. A lényeg, hogy ne görcsölj rá és biztosan sikerül. Én most az egy éves lányomnál is így voltam, hogy tuti nincs és megint pozi volt a teszt. Nagyon boldogok voltunk és most annyira édes. Remélem sikerülni fog nektek. Ha van kedved írhatsz privit, ha gondolod. Bármi van megbeszélhetjük és ez nekem is használ.


Szép estét neked.

2010. aug. 4. 21:42
 5/9 anonim ***** válasza:
Szia hát az előző vagyok nekem azért nem lehet természetes úton gyerekem mert, hogy volt két méhen kívüli terhességem el távolították mind két pete vezetőt. Amúgy 34 éves leszek a párom 38 éves, és mond hogy pozitív lett a tesztem tudod amit előzőleg írtam az szerinted nem fogja befolyásolni a programot?És köszi a válaszodat én nagyon szurkolok neked.
2010. aug. 5. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Szia ne aggódj annyit. Azt megtudod írni, hogy mit jelent az a vizsgálat ami nem lett neked jó? Nekem még nem csináltak ilyen nevűt és nem tudom. De a doki fog rá adni biztosan valamit ami rendbe hozza az értéket és sikerülni fog. Ők nagyon jó dokik és azért kell ennyi vizsgálat mert a számodra megfelelő szurit és gyógyszert kell, hogy adják a siker érdekében. Várom, hogy írj.
2010. aug. 5. 10:32
 7/9 anonim ***** válasza:
szia hát ezt a vizsgálatot a hüvelyben nézik a neve Trichomonas ,eredmény pozitív és azt mondta a doki hogy ez negatív kell legyen állítólag valami fertőzés van a hüvelyben ezt a nőgyógyász csinálta és ö irt fel gyógyszert és azt mondta hogy mire megyek a Kaáliban addigra jó lesz amúgy a Kaáliban is meg csinálják de fizetős a nögyogyászati dokinál 3000 Ft a Kaáliban 7000 Ft -ban kerül.
2010. aug. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Szia!


Értem már. Akkor ne aggódj ha a doki adott gyógyszert és ezt mondta akkor így lesz. Biztos nem lesz gond. Elkezdik a programot nálad és légy egy kicsit optimista végülis van már egy gyermeked akkor mértne lehetne második. Sikerülni fog mert nem olyan bajod van amit nem tudtak tisztázni. Azoknak a pároknak nehezebb akiknél nem találtak okot. Fel a fejjel és ne görcsizz rajta. Én most kicsit elkenődtem mert a rákszűrés p2 lett ami gyulladást mutat és csak jövőhét szerdán tud fogadni a doki és akkor ad gyógyszert. 17-én meg menni kell. Remélem én is rendbe jövök addig. Nekünk nagyon sok papírt kell vinni a Kaáliba a vizsgálatokról amik kellenek de megéri, csak macerás elintézni őket. Minden rendben lesz nyugalom.

2010. aug. 5. 18:47
 9/9 anonim ***** válasza:
köszi szépen a biztatást tényleg jó esik amúgy nagyon remélem hogy rendbe jössz és ti is el kezditek a programot szia és sok sikert !
2010. aug. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!