Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Októberben elég későn, szeptem...

Októberben elég későn, szeptemberben nem jött meg, novemberben sem majd csak december végén. Szerintetek lehetséges hogy terhes legyek?

Figyelt kérdés
Nem vagyok rosszul és semmi jelét nem érzem ennek, de a barátommal nem védekezünk, kiszáll mielőtt elmenne és nem volt még gond. Csak gyanús nekem ez az egyszer megjön, egyszer nem.. Nem fáj semmim, nem hinném hogy szervi bajom lenne. Nem stresszes az életem, sőt, jó irányba mozdult az elmúlt hónapokban.
2011. jan. 21. 21:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Miért nem csinálsz tesztet?

Bocs, de ez nem "szerintetek igen vagy nem" kérdése.

2011. jan. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
CSinálok tesztet, de addig is, reméltem van olyan akinek volt hasonló, és kiderült hogy terhes. Tudom hogy nem úgy megy hogy szerintetek igen vagy nem. Tapasztalatokra vagyok kíváncsi
2011. jan. 21. 22:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!