Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teljesen elvesztem! Kérhetek...

Teljesen elvesztem! Kérhetek egy kis segítséget?

Figyelt kérdés
Voltam UH követésen ahol a 11-ik napon 14mm tüsző és 7mm nyálkahártya volt a 13-ik napon csináltam egy clearblue ovulációs tesztet ami mosolygot, gondoltam szupi hisz 48órát kell nézni, erre 14-ik napon is csináltam akkor már nem mosolygot, ahogy én sem! Szabadság miatt sajnos nemtudtam menni a dokihoz! Ezért is teszteltem! Amúgy van peteérésem vagyis eddig minden hónapban volt UH követés és vérvétel is bizonyította! De most szerintetek volt? Én már semmit nem értek nem szoktam ovu tesztet használni és mindig 14napon volt ovum! Vagy még reménykedhetek vagy inkább engedjük el ezt a hónapot?! Köszönöm 🙏
2020. júl. 27. 08:00
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is csak egy nap pozitiv az ovu teszt, mi ezzel a baj?
2020. júl. 27. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem a pozi ovuteszttől lesz a baba, hanem ha együtt vagytok kb az ovu környékén 2 naponta.
2020. júl. 27. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Én nem használok ovu tesztet csak amit a leírásban olvastam!engem az idegesít, hogy ha pozi az ovuteszt akkor a tüsző nem kicsi még? Mert ha jól számoltam akkor kb. 18mm volt a tüsző és szerintem az nem tud megrepedni! Őszintén mi akkor vagyunk együtt mikor kívánjuk egymást! Nagyon szeretnénk babát, de nemakarok gép lenni aki csak ez miatt van együtt a párjával! Lehet ez rossz dolog, nemtudom! Neharagudjatok, de nekem ezek még tök új dolgok, még "tanulom", nemrég vesztettük el a babánkat és ez a 3-ik hónap, hogy próbálkozunk!
2020. júl. 27. 08:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!