Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi történik velem? Elvesztem...

Mi történik velem? Elvesztem a babát?

Figyelt kérdés
10 napja késik/késett a menstruációm. 3 tesztem pozitív. Ma hajnalban iszonyatos görcsökre keltem, vettem be fájdalomcsillapítót, majd visszapihentem. Reggelre ömlött belőlem a vér. Elvesztettem a babát?
2016. ápr. 30. 10:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehetséges, d enem bzitos. Irány a korház gyorsan!
2016. ápr. 30. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Voltam, de elzavartak, mert csak ügyelet van a hétvége miatt és nem láttak el. Tudjam be korai vetélésnek... Kösz. Embertelenek...
2016. ápr. 30. 10:38
 3/8 anonim ***** válasza:
Nagyon valószínű, pláne ha ömlött belőled a vér.. Ott már nincs mit tenni. Ettől persze parasztok voltak az ügyeleten. Hétfőn mindenképp menj dokihoz, mert nem maradhat benned semmi. Ezt ellenőrizni kell.
2016. ápr. 30. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
63%
Mi az hogy elküldtek? Ezt szerintem jogilag sem tehetik meg. Nem biztos hogy vetélés de még ha az is, azt ellenörizni kell mert ha benned marad valami akkor életveszélyes is lehet. Menj vissza kérdező vagy menj másik kórházba!
2016. ápr. 30. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Menj vissza az ügyeletre vagy egy másik kórházba. Meg kell vizsgáljanak.

A kórházi nőgyógyászat/szülészeten voltál?

2016. ápr. 30. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nemnagyon van mit ellenőrizni ilyenkor. Annyira fiatal terhesség pàr napos késés utàn, hogy orvos UH utàn is csak annyit tud mondani, hogy majd meglàtjuk, mi lesz. Ha vérzel, akkor sem làtjàk, hogy maradt-e az, ami nem vérzés mellett is nem làtható még. Nem tudom, érted-e...

Mondjuk bunkók voltak, ettől függetlenül valószínűleg tényleg korai vetélés. Majd azért tesztelj úgy 1hét múlva

Ömlő vérzésnél ha akarnak sem tudnak mit tenni ilyen koràn, főleg ha görcsöltél is.

2016. ápr. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Orvoshoz akkor menj, ha fura, darabos, szagos vérzésed van, vagy nem szűnik. És ha làzad van.
2016. ápr. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez elég felháborító, nem azért van az ügyelet hogy sürgős esetben ellássák az embert akkor is ha nincsen épp "munkaidő"? Szerintem mielőbb keress fel egy normális kórházat vagy orvost!
2016. ápr. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!