Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 6 hetes és 3 napos vagyok....

6 hetes és 3 napos vagyok. Néha nagyon kicsit rozsaszinest pecsételek. Voltam dokinál irt fel gyogyszert. Elvesztem a babámat?

Figyelt kérdés
2014. jan. 16. 08:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha már voltál is orvosnál, ahol még megvolt a baba, és a gyógyszert is szeded, akkor jó eséllyel megmarad, de ennél többet most sajnos nem is tehetsz. Drukkolok, minden jót kívánok!
2014. jan. 16. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 eszo ***** válasza:
én is így voltam!!úgy hogy előtte már elment egy babám...de fő a pozitív gondolkodás!a szarosom már elmúlt egy éves,és még nagyban szundikál..szóval kitartás!!!nem lesz semmi gond!gondolom vmi hüvelytabit kaptál.használd előírás szerint..pár hét és nyugi lesz :-)
2014. jan. 16. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
én is voltam így,gyógyszert nem kaptam.viszont a doki azt mondta ne legyen szex a 12.hétig.nem lett semmi baj.majdnem 5 éves a lányom:)
2014. jan. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

vagy igen, vagy nem. én is kaptam gyógyszert, nekem nem maradt meg. pedig nem is görcsöltem, "csak" pecsételtem kicsit. Azt mondták, hogy a természet végzi a dolgát.

A barátnőm viszont szintén kapott gyógyszert pecsételésre, nála semmi gond nem volt, egészséges fia született.

2014. jan. 16. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az én dokim, azt mondta, hogy általában nem jelent nagy bajt a pecsételés. Nekem a görcsre magneb-t és no spa-t mondott. Megkérdezhetem milyen gyógyszert kaptál? Amúgy én is ma vagyok 6 hetes 3 napos. :)
2014. jan. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
utrogestan-t kaptam.nincsennek görcseim.félek hogy elveszitem már egyet sajnos elvesztettem :-(
2014. jan. 16. 23:15
 7/8 anonim ***** válasza:
Mi újság azóta? Remélem minden rendben.
2014. febr. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
minden rendbe van igen már elmultam 18 hetes
2014. ápr. 22. 10:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!