Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akit gyötört a rosszullét...

Akit gyötört a rosszullét koraterhesen, miben tért el ez a rosszullét mondjuk egy betegségben tapasztalttól?

Figyelt kérdés

2020. júl. 27. 13:08
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Én csak reggel hánytam egyet, és utána egész nap tök jól éreztem magam.
2020. júl. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%
Nekem pont nem olyan volt, mint az első válaszolónak. Hiába hánytam, sosem éreztem magam jobban tőle, ugyanúgy megmaradt az émelygés és a "mindjárt hányok" érzés, pedig már semmi nem volt a gyomromban. Nálam ételundor sem volt, mint mondjuk egy betegségnél, inkább farkaséhes voltam, és az éhségtől is hányingerem lett. Ez így is maradt 5 héten keresztül, csak a kanapé és a wc között tudtam mozogni, utcára nem mentem.
2020. júl. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%
Semmiben, csak abban, hogy tudtam, tovább fog tartani a szokásos 2-3 napnál :( Talán még annyiban, hogy eszegettem mellette, mert szemben a betegséggel, ezt nem lehet kidiétázni, és az alacsony vércukor rontja.
2020. júl. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
80%
Semmiben. Kb mint bármikor máskor, ha elcsaptam a gyomrom.
2020. júl. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
86%
Nekem olyan volt, mint a #2-nél, annyi különbséggel, hogy volt kajaundorom is (mindentől, nem volt olyan dolog, amitől ne lett volna), étvágytalan voltam de mindemellett farkaséhes is, amitől csak jobban émelyegtem. És igen, egész nap megmaradt a "mindjárt hányok" érzés, amikor elcsaptam a hasam valamivel még gyerekként, azon mindig segített a hányás és akkor az émelygés is alábbhagyott, de itt egyáltalán nem volt jobb utána, egész nap küzdöttem vele.
2020. júl. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
87%
Nekem pont olyan volt, mint ammikor jó másnapos az ember. Ahhoz tudtam hasonlítani a legjobban. 1,5 hónapig tartott :S
2020. júl. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem isnolyan volt hogy mindentől undorodtam minden illat zavart mindentől hánytam, reggeltől egész nap már sokszor egy korty víztől is, 16.heten múlt el, olyan volt mint egy rossz gyonorrontás csak sokkal hosszabb.
2020. júl. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem fajult el a hányásig, viszont 3 hétig erőtlen voltam, gombóc volt a torkomban, nem szerettem az ételeket, feszített a mellkasom, nem ettem és folyton úgy éreztem hogy minthaaaa émelyegnék.
2020. júl. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!