Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valaki tapasztalt olyat, hogy...

Valaki tapasztalt olyat, hogy nincs hànyinger, nincsenek rosszullétek, pont ellenkezőleg: olyan étvàgya volt, mint addig soha?

Figyelt kérdés

Voltam màr terhes, van egy lànyom, tipikus volt, hànyinger, émelygés az elején.

Mostanàban kéne megjönnie, szúrkál is mindkét petefészkem, de egész nap ennék.

Máskor is ez van menzesz előtt, de nem két hétig!

Valakinek valami hasonló tapasztalat?


2019. febr. 11. 16:09
 1/6 anonim ***** válasza:
HA két hete tart, és mostanában kell megjönnie, akkor kb. középidőtől tarthat, ami szinte kizárja, hogy ez konkrétan a terhességtől lenne. Attól még természetesen lehetsz terhes:)
2019. febr. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Pontosan így voltam.

Férjem viccelődött a 14. héten (akkor váltottam dokit), hogy most már megnézi ő is, tényleg van-e baba, vagy csak kamuzok... Mert az étványnövekedésen kívül semmi látszata nem volt a terhességnek.


Végig így maradt, tökéletesen jól voltam, és tökéletesen egészségesen született a fiam időre.

2019. febr. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek a vàlaszt, ezt a hetet megvàrom, ha semmi, megyek veszek tesztet.
2019. febr. 11. 16:38
 4/6 anonim ***** válasza:
Mindkét terhességem végig ettem, nem volt semmi rosszullétem egyiknél sem.
2019. febr. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Mégegyszer köszönöm a vàlaszokat, megjött.

Remélem mostmàr az étvágyam is alàbb hagy.

2019. febr. 12. 06:43
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen,jelen. Jól meg is híztam. Már 12 hetesen 7 kg felcsúszott. Hát ez van :)
2020. febr. 11. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!