Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 5. ciklusnapon lehet ovuláció?

5. ciklusnapon lehet ovuláció?

Figyelt kérdés

Eddig 28 naposak voltak a ciklusaim, de elkezdtem inni az inofolicot, és az előző ciklusom 34 napos lett. Tegnap múlt el a menstruációm. Ma teljesen ugyanazt az ovus fájdalmat érzem, amit középidőben szoktam. Nagyon szúr a jobb petefészkem, és nyilal a hüvelyembe a fájdalom.

Létezhet, hogy ovulációm van? Vagy most mi ez?

Köszönöm


2020. júl. 27. 20:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Rendszeres 28 napos ciklusban 6. napi fiam van :)
2020. júl. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

:O hűha.

Holnap tudunk csak együtt lenni. Még jó lehet?

2020. júl. 27. 20:50
 3/11 anonim ***** válasza:
Persze :)
2020. júl. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Hogyan lehetséges, hogy van már egy érett tüsző ilyen hamar ? A méhnyálkahártya vastagsága sem lehet megfelelő. Elméletileg.

Valaki elmagyarázza ezt nekem? :)

2020. júl. 27. 21:02
 5/11 anonim ***** válasza:
En sem értem. Mivel csak egyszer voltunk együtt, és az első ultrahangokon és aztán végig a várandósság alatt mindig 1 hét eltérést látott, az orvosom is egyetértett, hogy bizony első heti baba, nem középidős. De fogalmam sincs hogyhogy :)))
2020. júl. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Hát akkor én is bízom ebben. :) Eddig 6 sikertelen hónap van mögöttünk. Eddig mindig középidőben volt ovu, kivéve az előző hónapot. Akkor a 20.ciklusnapon volt.
2020. júl. 27. 21:09
 7/11 anonim ***** válasza:
Igen. Akár menses alatt is lehet.
2020. júl. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Csináltam egy ovu tesztet, és teljes negatív.
2020. júl. 27. 21:22
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehetetlen, de azért meglehetősen kicsi az esélye, hogy ha nem szoktak nagyon rövid ciklusaid lenni. Attól, hogy szurkál a petefészked, nem biztos, hogy ovud van. Nekem még tabi mellett is szurkál néha, pedig amellett aztán biztosan nincs...

De egyébként ha mégis ma lenne, akkor sem lenne pozitív az ovu teszt, mivel az az ovu előtt 24-36 órával pozitív.

2020. júl. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Nekem eddig akkor volt pozi az ovu teszt, amikor éreztem a fájdalmakat. Hát én már nem értem. Végülis, az a fontos, h szeressük egymást, a baba meg majd jön, ha szeretne. :)

Köszönöm szépen mindenkinek :)

2020. júl. 27. 21:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!