Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Próbálkozunk babával,áprilisban volt egy vetelesem.Szedek vitaminokat. Utolsó mensim 14-én kezdődött 19-én múlt el,azóta folyamatosan minden nap próbálkozunk pár napja étvágytalanság,fejfájás az ételektől való teljes undor jelentkezik.Szerintetek elkezdődhetett valami? Korai lenne? (Nagyon szeretnénk már babut)
2020. aug. 1. 17:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Az első ilyen jellegű tünet nekem mindháromszor a 6.hét után kezdődött. Ettől függetlenül drukkolok, hogy baba legyen!
2020. aug. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Koszonom! Bizok benne!! :)
2020. aug. 1. 18:03
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Bármit érzel, annak semmi, de semmi köze a terhességhez. Ha össze is jött volna a baba, még a beágyazódás sem történt meg. Azt követően kezd csak el termelődni a hcg nevű hormon, ezt követően vannak terhességi tünetek. Ilyen időben, ilyen melegben teljesen természetes mindaz, amin végigmész. Sok ember van így vele, férfiak is és ők nyilván még terhesek se lehetnek. :)

Persze, ettől mondom, lehetsz terhes, de ilyen korán ilyen jellegű tüneteket még terhesség nem okoz. Sőt, a tipikus hányós, émelygős tünetek a terhesség 7. hetétől jelentkeznek. Te meg attól meg de pláne nagyon messze vagy, ha össze is jött...

2020. aug. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!