Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az ilyen teherbeesesek, hogy...

Az ilyen teherbeesesek, hogy történnek?

Figyelt kérdés
Mikor fiatalok nem tervezetten teherbeesnek. Én sokszor szexeltem megszakítással. Egyszer sem lettem terhes, de ha netán az lettem volna az sem lett volna gond. Mikor babát akartunk második hónapban jött össze. De úgy, hogy első hónapban csalódtunk. Én elkezdtem vitaminokat szedni, semmi cigi, semmi alkohol és pont ovu napján voltunk együtt. Majd azután gyertyaallas 20 percig. Így fogant az én babám. De szerintem megszakítással, meg amúgy sem olyan könnyű teherbeesni.. El se tudom képzelni, hogy egyáltalán, hogy tud véletlen becsuszni.
2020. aug. 1. 20:10
 1/6 anonim ***** válasza:
81%

Nem is kell elképzelni, ilyen dolgok, hogy jönnek össze, mert ez nem a te dolgod..

De azért téged megtapsolunk, mert ügyesen csináltál mindent amit leírtál,persze ha tényleg így volt. 🤦‍♀️

2020. aug. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%
Ki is szakadhat a gumi, a lány elfelejti bevenni a fogamzásgátlót... ezer és egy oka lehet.
2020. aug. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
93%

Igen, és?

Nekem meg gyertyaállás nélkül fogant és nem nézegettem ovut.

2020. aug. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
86%

Éretlen fiatalok tudatlanul, ösztönösen szexelnek. Olyan tévhitek vannak, hogy ha a lány kimossa a hüvelyét zuhannyal az aktus után, akkor nem lehet terhes.


Előváladéktól ritkán lesz terhes valaki, de azért egy 16-17 éves lánynak még ekkora kockázatot sem érdemes bevállalnia. Olyan kapcsolatban, ahol akár jöhetne is a baba, persze nem gond :-)

2020. aug. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
90%
Úgy, hogy nagy valószínűséggel nem szakítják meg idejében.
2020. aug. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
95%

Hát ez úgy történik, hogy a fiatal beírja a keresőbe, hogy megszakítás, aztán elolvassa, hogy te évekig nem estél így teherbe, sőt el se tudod képzelni, hogy lehetséges lenne.

Aztán legközelebb, ha nincs kéznél gumi, akkor tesznek egy próbát. Utána meg csodálkoznak, hogy eshetett teherbe, hiszen "védekeztek" és "így nem lehet teherbe esni".

Mi meg 8 éve szexelünk éjjel-nappal, mindenféle védekezés nélkül, és nálunk is lehetne baba. De mégsem terjesztem az igét, hogy ez egy remek módszer, ha nem akarsz gyereket.

2020. aug. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!